Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Coaxil, Tialera, Aneptinex...

Coaxil, Tialera, Aneptinex (tianeptin). Valakinek van vele tapasztalata? Hatás, mellékhatás?

Figyelt kérdés

Főként az érdekelne, hogy okoz-e bármi mellkéhatást, illetve, hogy kinek mennyire használt szorongásoldásra.

Szertralin mellé szedném.

És ez az euforizáló hatása mit jelent? Főként külföldi oldalakon olvastam,hogy sokan "drog"-ként használták, vgyis visszaéltek vele. De gondolom ez csak nagyon nagy dózisba, és nem a patikába kapható tablettánál van? Mert akkor inkább nem szedem és ki sem váltom :) Köszi. Normális válaszokat kérek csak.



2019. szept. 13. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én aneptinexet szedek napi 3x2 dózisban, de szednem kell mellé frontint hogy hasson. Depresszióra szedem, de annyira nem vagyok megelégedve vele.
2019. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első válaszoló:Az én orvosom nem is javasolja hogy antidepresszáns mellé szedjek nyugatatót. Meg az én véleményem szerint azt nem kéne túl sokáig szedni.. Mert borzasztó leállni róla. Én coaxilt szedek napi 3x + este egy escitilt. Én jól vagyok tőle. Az elején volt rossz ameddig be nem állt, a tünetek kicsit erősebbek lettek de, az felejthető volt.Jól vagyok, nem érzem azt a szorongást, feszűltséget. Hülyeségeken se gondolkozommár amitől stresszelhetnék.
2019. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-ed valóban nem szerencsés a benzodiazepinek szedése, de nekem csak ez hatott.
2019. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!