Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Tudom, hogy nem...

Miért van ez? Tudom, hogy nem kellene élnem, mert semmi értelme az életemnek, és vágyom is a halálra, mégsem tudom megtenni a döntő lépést?

Figyelt kérdés

Nem félek a haláltól,csak az oda vezető úttól. Illetve néha még attól sem, mégsem tudok fizikailag ártani magamnak...Emiatt pedig csak mégjobban haragszom magamra. Hiába szoktatom magsm évek óta egyes halálnemek gondolatához, információt gyűjtök róluk, szinte mindet kívülről ismerem, egyiktől se félek, néhányat el is tudnék képzelni magamnak és már rengetegszer pontról pontra megterveztem hog mit hogyan fogok csinálni, mégsembtettem meg. Mit csinálhatnék, hogy legyen elég merszem?


Azt legyetek szívesek ne írjátok hogy menjek pszichológushoz, mert van amin ő se tud változtatni.


2019. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
47%
Nem tudom, mi a baj, de garantálom, hogy milliók ölnének a te életedért.
2019. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%

Ezek szerint, akkor (szerencsére) még nem elég rossz az életed.

Akinek valóban rossz az élete, az nem teketóriázik, nem kérdést ír, nem informálódik, hanem megteszi és pont.

2019. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
25%
Mert még van valami feladatod, amit véghez kell vinned, után nyugodtan meghalhatsz.
2019. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
Csak feltünési viszketegségben szenvedsz. Akinek TÉNYLEG nincs értelme élnie, az szép csendben leugrik a hídról, és kész.
2019. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Ez nagyon durva amit leírsz.Szerintem felesleges siettetni a dolgot.Előbb utóbb úgyis mindenki meghal.Te se csinálj hülyeséget!
2019. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod hogy nekem milyen az életem??


És tudod mi a feltűnési viszketegség? Nem az ha egy névtelen fórumon tanácsot kérsz...

2019. szept. 14. 13:34
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert még benned van az életösztön. Az élet akarás. Ez bele van kódolva az emberbe. Egy mentálisan beteg emberben is benne van csak kis mértékben. Attól hogy te nem akarsz élni, a tested megvéd ettől.
2019. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
Inkább azon gondolkozz hogyan tudod jobbá tenné az életedet nem azon agyalni hogy kellene meghalni.
2019. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az életed, de ha a halált a semminek fogadod el, akkor élet nem lehet rosszabb, mert egyszer úgy is mindenki meghal, minek siettetni a dolgot? Ha meg nem tudod így felfogni, akkor áldozd az életed mások segítésére. Menj el önkéntesnek valami veszélyes helyre vagy ilyesmi és akkor legalább nem hiába halsz meg. Ne siettesd a dolgot!
2019. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Buta sablon. Van aki sehogy nem tudja.
2019. szept. 14. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!