Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért néznek drogosnak egy...

Miért néznek drogosnak egy xanasos embert, a dohányzás pedig társadalmilag elfogadott?

Figyelt kérdés
Mindketten a stresszes munka miatt teszik, csak a dohányzás ártalmasabb.

2019. szept. 14. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Na ne mondd. Az alkoholt is elnézik, pedig ártalmas. Mennyi családot tett tönkre! Az alkohol sokkal ártalmasabb mint a víz.
2019. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert a xanax legális drog.
2019. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgy szednéd a xnanaxot ahogy előírták akkor nem hiszem hogy drogosnak néznének.
2019. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A xanax sokkal ártalmasabb, és lényegében drog. Csak legális.
2019. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem ártalmasabb.
2019. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dohányosokat is sokan megvetik. Xanaxozással meg az a baj, hogy sokan nagyon durván ráfüggnek, és sokkal többet szednek be mint amennyi a terápiás dózis lenne. Hogy melyik a károsabb az meg jó kérdés. Mondjuk napi 4-5 mg alprazolám éveken át tuti zombit csinál bárkiből, 40-50 szál cigitől meg ki tudja mikor kapsz tüdőrákot. Lehet 40 évesen, lehet soha.
2019. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A cigi lassan öl. De manapság az sem túl népszerű már. Szerintem tudod a mellekhatásait. Akkor most olvasd el a xanaxét. Vajon melyik károsabb?

Xanax ahogy masok is írták egy legális drog. Lehet hogy ha valaki hatalmas trumán esik át adhat egy mankót pár hétig amíg átesik a legmehezebb fázison. De mint ahogy a mankó ez sem gyógyít meg. És rondan rá lehet szokni és egyre több kell belőle. Mindenkinek nehéz az élete vannak más lehetőségek is mint a drog meg a cigi. 2 évig szedtem frontin szóval tudom miről beszélek. Szerencsére le tudtam tenni. Cigiztem is. Azt is le tudtam tenni.

2019. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 evans válasza:

A gyógyszeres embereket mindíg lenèzik... kinèzik èn is tolom 2 rivo plusz 2 xanax szombat este

Kiposztolod a gyógyszereidet akkor drogos vagy de aki a piagyűjtemènyèt kiposztolja annak jàr a taps ...ennyi

2019. szept. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!