Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány hét antidepresszáns...

Hány hét antidepresszáns szedés után múlnak el teljesen a tünetek?

Figyelt kérdés
A depresszio mar elnult, a szorongás csokkent, de még nem mult el teljesen
2019. szept. 16. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van akinek 4 hét után elmúlik, van akinek 6, van akinek soha.
2019. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4-10 hét.
2019. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenkire masképp hatnak ezek a cuccok. Olyan is.van aki sokkal rosszabbul lesz tőle.
2019. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3 hónap is eltelik, mire a gyógyszer teljesen kifejti a hatását, de nemárt mellé pszcihoterápia és ami a legfontosabb: sport, jó kaja és jó alvás.

Mióta szeded a gyógyszert?

2019. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most kezdodott a 6., elso ket het rossz volt utana kezdett jobb lenni, de multheten kezdpdptt az egyetem es beteg is lettem, szoval lehet a betegseg miatt is voltam rosszabbul.
2019. szept. 17. 19:58
 6/13 anonim ***** válasza:

és mik a tünetek?

Illetve milyen tüneteid voltak, mielőtt elkezdted szedni a gyógyszert? (mind a testi, mind a lelki tünetekre kíváncsi vagyok)

2019. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hasmenes, hanyinger, szorongtam egesz nap a gyogyszer szedese elott kb 2 honapban es semmihez nem volt kedvem pl kimozdulni itthonrol
2019. szept. 19. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:
2019 január elején kezdtem el gyógyszert szedni (Escitalopram) súlyos depresszióra, szorongásra. Nagyon rossz állapotban voltam már emiatt. Az első két hétben rosszabb volt, mert a depresszió felerősödött, és jöttek a gyógyszer mellékhatásai. Lassan múltak el a mellékhatások. Kb egy hónap után tartottam ott, ahol gyógyszerszedés előtt. Olyan hat hét után kezdtem érezni, hogy lassan javulok. Könnyebben felkeltem reggel, képes voltam megborotválkozni minden reggel már, javult a hangulatom, tevékenyebb lettem. Fokozatosan jobban lettem. Olyan május elejére értem el azt a szintet, hogy elmúlt minden tünetem. Összehasonlítva a korábbi állapotokkal, ég és Föld.
2019. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes, lesz ez még jobb is. Egy pszichológushoz le kéne menned, sokat segít az is.
2019. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pszochologusnal mar negyszer voltam es tenyleg jó
2019. szept. 22. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!