Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségben szenvedők...

Mentális betegségben szenvedők, nektek van kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Pár vagy szex kapcsolat.

Van rá igényetek?

Kor és nemet is írjatok és ha nem indiszkrét a betegséget is.


36/f



2019. szept. 17. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát most szingli vagyok, de így betegen most ink csak arra vágynék h majd vmikor legyen egy férfi, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok. A szex része nem oly fontos.
2019. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Van párkapcsolatom. Sőt, inkább azt mondom, férjnél vagyok.


Sajnos a betegség miatt sokszor nehéz az együttélés, nem vagyok mindig könnyű eset. Ez nem csak nekem nehéz teher, de a környezetemnek is.


A szexet nem igénylem annyira, mint a férjem, de mivel ő is alkalmazkodik hozzám, ebben - cserébe - én is igazodom hozzá és az igényeihez.

2019. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Általában van kapcsolatom, de 2-3 hétnél, max 1-2 hónapnál nem tartanak tovább.


38 férfi


Borderline personality disorder

2019. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülló vagyok és kettős érzésem van a dologgal kapcsolatban. Egyrészt szeretnék valakit szeretni és szeretném ha valaki szeretne, a szexre is nagyon vágyom. Azonban tudom, hogy a depresszióm miatt nagyon nehéz eset vagyok, sokszor elszigetelem magam napokra az emberektől, ingadozik a hangulatom stb. Senkit nem akarok arra kárhoztatni, hogy egy ilyen ember mellett szenvedjen. Én sem tudom elfogadni és szeretni magam, akkor hogy várhatnám el mástól, hogy megtegye? Akkor inkább egyedül maradok. 28/N
2019. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*egyedülálló
2019. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, vki írt nekem, de az üzenetei kitörlődtek. Ha látod ezt, bocsi és ha újra írnál akk köszönöm, ha még van kedved! Kényszeres lány amúgy
2019. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, három éve komoly párkapcsolatban élek. 22/L, pánikbetegségem van
2019. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz ez a hiperszecualitàs szörnyű.
2019. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, a mentális betegségben szenvedőknek ugyanúgy szükségük van egy megértő társra, sőt nagyon is! Amikor nem a tünetek uralják el az embert akkor a szexre is.

Lehet párkapcsolatuk, de megfelelő és nagyon megértő társ kell hozzá (nem lehetetlen).

2019. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nőknek általában igen. Férfinak meg nem kell mentális betegnek lennie ahhoz, hogy ne legyen.
2019. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!