Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám örökre elfelejteni?

Hogyan tudnám örökre elfelejteni?

Figyelt kérdés
3 éve megerőszakolt s volt barátom. Az egészben a legijesztőbb, hogy az az ember akivel együtt voltam, és akiben megbíztam. Azóta továbbléptem, élem az életemet, találtam egy társat, akit mindennél jobban szeretek, és végre sikerül megbíznom valakiben. Viszont elviselni se tudom ha valaki akár egy ujjal is hozzámér, még a családom se. Illetve rettegek ha egyedül kell mennem valahova. Nem akarom hogy ez határozza meg az életemet.

2019. szept. 18. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nehéz helyzet. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de rossz felületet választottál ehhez a kérdéshez. Nagyon sok itt a rosszindulatú, perverz, magát viccesnek érző és hozzá nem értő válaszoló, akik még jobban megsérthetnek.


Ha fizikai tüneteket nem okoz a szorongásod, akkor keress egy pszichológust. Menj el egy bemutatkozó ülésre, hogy lásd, hogy tudnál-e vele dolgozni. Közben ő is felmér téged, és (ha megbízható pszichológusról van szó) továbbküld a megfelelő emberhez, ha komolyabb problémát lát, mint amit ő kezelni tud. Lehet, hogy egy tapasztaltabb terapeutát, vagy átmeneti gyógyszeres kezelést javasol. De ami a legfontosabb: szakszerű segítséget kapsz hozzáértőtől, aki mindent el fog mondani, hogy mire számíthatsz.

2019. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BrettShaw ***** válasza:
Az elsőhöz csatlakozva, annyit hozzátéve, hogy próbálj beszélni olyan nőkkel, akikkel hasonló dolog történt korábban, és így-úgy sikerült feldolgozniuk.
2019. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!