Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is tapasztal frusztrálságo...

Más is tapasztal frusztrálságot nyugtatótól? Frontin/Medazepam. Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma bevettem egy kis adagot, de a városba úgy bolyongtam, szédelegtem, szinte már az zavart, vagyis az volt a gondolatom, hogy látszik rajtam, hogy valamit bevettem. De tükörbe nem láttam nagy változást.

Szorongás ellen vettem be, de még rosszabb.. Inkább nem szedek ilyet..



2019. szept. 19. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen esetek csak még jobban megerősítenek abban, hogy nem kell ilyet szednem. Vagy fél 0,25 frontint vettem be korábban néha napi 1 szer, vagy a Medazepam tabletta 1/8-át. Ma medazepamot vettem be reggel, de még mindig tisztára kiüt és már 5 óra van, egyszerűen sok nekem.. Nem is merem már bevenni
2019. szept. 19. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán veszek be nyugtatót, de akkor aznapra már nincs program, elalszok, és nagy valószínűséggel úgy is maradok másnap reggelig.
2019. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elhiszem, én azért nem merem bevenni mert attól tartok, hogy más látja, h van bennem valami.. De ezt csak lehet bebeszélem csak magamnak. És kivűlről a belső érzéseim nem is látszanak.
2019. szept. 19. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Kepzeljetek en nekem szednem kell napi 3x 0,5 mg-ot, mert, ha nem szedem megy a hasam a nyugtato megallítja, hiaba szedek antidepresszanst az kevés, de sajnos szednem kell, mivel fogyok es enni is alig tudok. EN most kaptam új antidepresszanst amugy fusztralt is vok az allando hasgorcs es gyomorideg miatt,de a nyugtató leszedál kicsit.
2019. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Toleranciában vagy vele, vagyis a gyógyszer ellened fordult. Tünetekkell követeli, hogy még többet szedj belőle! Megemeled, aztán rövidesen meging így jársz, és emelheted a csillagos égig az adagod!Ehelyett inkább le kell szokni róla! Csatlakozz facebookos leszokó csoporthoz, ők segítenek abban, hogyan célszerű abbahagyni a szedésüket! Ha beírod a keresőbe hogy frontin leszokás, a facebook kiadja a csoportot. Ott részletesen le van az is írva, hogy mit jelent a tolerancia, és hogy mit lehet ilyen esetben tenni. Illetve, hogy mit nem érdemes, mert ez egy csapdahelyzet!
2019. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!