Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon elkeseredett, és bármit megtenne egy új életért?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik csalódtak a rendszerben, az emberekben, a társadalomban, vagy valamiből kifolyólag el van keseredve, azon gondolkodnak, hogy ilyen elvárások mellett hogyan fognak leélni egy egész életet.


Kort és nemet is írjatok. Köszi a válaszokat :)



2019. szept. 21. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 39 éves koromra rommá ment az életem. Semmi szuicid hajlamom nincs, de ha egy doki azt mondaná, hogy egy napom van vissza, teljes közönnyel venném tudomásul. Ha bővebben érdekel, privátban.
2019. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Mentálisan nem vagyok elkeseredve, azonban szellemileg igen. Sajnos Magyarországgal van a gond. Kedvelem körülöttem az embereket, sokszor kedvesek, azonban a gondolkodásuk keleti.


Elsősorbna a politikában és az életvitelből látszik. Nyugatra harcolnak a bolygóért, klímaváltozás, megújuló erőforrások a fő témák, nálunk meg el sem ismerik hogy ezek fontosak lennének.

Az erkölcsökkel is rengeteg gond van: Magyarországon rutin a hálapénz például, Németországba pedig megsérted az orvost ha felajánlasz neki ilyet.

Önzőség, korruptság, gonoszság és nem látok kiútat ebből.

Egyszerűen evolúcióilag nem érett a magyar társadalom, hogy nyugativá váljon.

Szeretnék Magyarországon élni, hátha-hátha. De úgy is érzem hogy menthetetlen ez a társadalom. Pár ember harcol érte, mint Puzsér, de őt meg megpróbálják szétszedni még azok is, akiknek az érdekeit próbálja képviselni.


Fejlettebb országot szeretnék. A korrupt, simlis, gonosz keleti kultúrától eltávolodni végre.


Ezek az érzéseim, bár nem szeretnék senkivel beszélni róluk.

Csak megemlítem, hogy Ti akik olvassátok légyszíves próbáljatok meg erkölcsösek lenni! Nem korruptak, még akkor is ha csábító az ajánlat. És békét szeretet hírdetni, mert az a menő a folytonos ellenség képzése helyett!

2019. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
26 éves vagyok, és pontosan ugyanúgy érzek, mint az első válaszoló.
2019. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Erről a nyugati felsőbbrendűség témáról már le lehetne szállni...
2019. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

nem annyira nem, de ez annak köszönhető, hogy külföldön élek, habár most nincs munkám, de az élettapasztalat amit az elmúlt 5 évben szereztem segít a nehéz napokon


Az időm 95%-át egyedül töltöm mostanában, de inkább önfejlesztésre hasznalom, mint kesergésre


Ha valamiben ordibálisan nagyot csalódtál akkor csavarnod kell a gondolkodásodon, az elvárásaidon, elvégre mégsem utálhatod a gravitációt azért mert az lefele húz

2019. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En igen vhogy nincs kedvem élni se, mióta traumak ertek.
2019. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Epilepsziás lettem, olyan irányba fejlődött a személyiségem, olyan szakmák kezdtek érdekelni, ami nem összeegyeztethető ezzel a betegséggel.


Most nem tudom, mit kezdjek magammal. Szerintem nagyon nem érdemeltem ezt meg...


F

2019. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!