Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miben segített a rivotril nektek?

Miben segített a rivotril nektek?

Figyelt kérdés
Szedtem frontint, de semmit nem éreztem tőle. Esetleg a rivo jobb lenne?
2019. szept. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A rivonak elnyújtottabb a hatása, így függőség esetén könnyebb elhagyni. Én a frontint nem tudtam, mert az elvonási tünetek hirtelen ütöttek. Átáltam a rivotrilra, és azt le tudtam tenni csökkentve.
2019. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
31%
Eszedbe ne jusson! Olyan függőséget okoz,hogy az életben nem tudsz róla leszokni! Nekem mindig figyelni kell,hogy legyen belőle elég, mert ha nem szedem olyan elvonási tüneteket okoz,hogy majd meghalok! Kétszer már volt hiánycikk, ne tudd meg mit szenvedtem!!! Először jó, használ, de később már megszokja a szervezet és nem használ! A Frontin se jó, mert a Xanax gyengített változata, attól rosszul voltam. Próbálj valami növényi eredetűt szedni, vagy válassz relax zenét a You Tube-ról, van egy órás is.
2019. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
A rivotril erős függőséget okoz, erősebbet, mint a frontin. tapasztaltam, 20 évig szedtem benzokat, megjártam az addiktológiát.
2019. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire szeded a frontint? Pszichiáterhez kellene elmenned, a frontin/rivotril csak rövid távú gyógyszerek és nem is biztos, hogy jók arra, ami nálad van.
2019. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rivotrilt marhára nem könnyű abbahagyni! A legerősebb legális drog, mert nagyon erősen kapcsolódik az agyi receptorokhoz! Nagyon komoly elvonási tünetei vannak. A legjobb, ha abbahagyod a szedésüket, amíg agyi sérülést nem okoznak neked! Az is lehet, hogy már toleranciában vagy a gyógyszereddel és azért nem hasznánál!
2019. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!