Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire jó Tündérhegy?

Mennyire jó Tündérhegy?

Figyelt kérdés

Mindenki aki bent van vagy volt az összes tapaszlata érdekel, mind szakember,foglalkozás,szobák,emberek,szabadidő stb.

Indulatkezelési próblémákkal megyek.



2019. szept. 22. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem válaszolt senki, akkor majd én. Tavaly voltam. Csak 6 napig, mert altató függőség miatt távoznom kellett. A körülmények, kaja jók. Főleg csoportos foglalkozások vannak. Ha szedsz gyógyszert, le kell adni, ők döntik el, hogy miből mennyit kapsz. Nálad még vitamin se lehet. Fájdalomcsillapítót is külön kérni kell. Én jó társaságot fogtam ki, sokat beszélgettünk. Ha cigizel, akkor itt legalább kétszer annyit fogsz szívni, mint otthon. Ápolók normálisak. Az ágyak nyikorognak. Tavaly nem volt wifi, nem tudom ez változott-e azóta. Akiket ott ismertem meg, és végigcsinálták, azt mondták nekik segített a terápia.
2019. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!