Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus/pszichopata/s...

Egy nárcisztikus/pszichopata/szociopata férfi hogyan viselkedik, ha szakítanak vele és elhagyják? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a lány, akkor repüljön minél előbb. Ha igazán nárcisztikus, úgyis azt fogja gondolni, hogy ő sokkal jobbat érdemel, te meg azt sem tudod mi a jó. Bárhogy kitudja forgatni, hogy a te hibád ígyis-úgyis.
2019. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ez van, amit leírtál, engem állít be hibásnak, pedig ő csalt meg.
2019. szept. 24. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nárcisztikussal próbálsz vitázni és közlöd vele hogy szakítani akarsz akkor hirtelen kedvessé válik és bombázni fog egy olyan viselkedéssel,amivel az elején behálózott. Ha nem sikerül vissza csalogatnia téged akkor téged fog hibáztatni mindenért. Majd keresni fog egy másik embert és direkt ezzel fog fájdalmat okozni azért mert te merted vele ezt tenni. Látni fogod majd ahogyan milyen boldogok,látni fogod hogy mennyire megadja neki a boldogságot így tévesen azt fogod majd érezni hogy én hibáztam és te fogod vissza kéretni saját magadat a nárcisztikusnak, mivel te is azt akarod hogy olyan kedves legyen,olyan jól elvarázsoljon téged úgy mint a másik embert. Ez pedig egy manipuláció. Tehát tudatallatanul visszafogsz menni mert a tudatalattidba férkőzik bele. Az agy pedig hiába tiltakozik. Nem fogsz ellent mondani neki.
2019. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
3-as igazat írt!
2019. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sikerült szakítanod vele?
2019. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!