Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önként mentem be pszichiátriár...

Önként mentem be pszichiátriára önként mentem el onnan de zárójelentés nélkül (okkal) Hol tudom kiiratni a gyógyszereimet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem birtam az ottani állapotokat és amiket ott müveltek.Aludni se lehetett.A személyzet/meg a főorvosok meg asszisztáltak a szabályszegésekhez.
2019. szept. 25. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel mentél be? Mi történt?
2019. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vess magadra .
2019. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul éreztem magam.Iszonyat irritáltság és pánik vegyitve depivel.Olyan gondolatok hogy ártsak másoknak.
2019. szept. 25. 20:03
 5/7 A kérdező kommentje:
3.Lehetnél empatikusabb is.Voltál már ilyen helyen valaha is ?
2019. szept. 25. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyan jutottál az említett gyógyszerekhez? Az intézetben adták, vagy már előtte szedted? Ha nincsen más megoldás, a családi orvosoddal beszéld meg.
2019. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem adnak zárójelentést. Akkor is kell adniuk, ha saját felelősségre távozol.

Először is keress fel egy körzetedben lévő akármilyen pszichiátert. Hívd fel, vagy akár rendelési idejében tipródj be hozzá és közölte, hogy vészhelyzet van.

Meséld el mi történt veled és hogy gyógyszer nélkül hagytak.

És keress fel egy betegjogi képviselőt, ha ezzel kezded, tőle segítséget kérhetsz, kihez fordulj gyógyszer ügyben.


Ha vannak közel álló emberek, valakit kérj meg segítsen. Akkor könnyebben menni fog.

2019. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!