Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen okai lehetnek hogy a...

Milyen okai lehetnek hogy a nővérem felhalmozz rengeteg dezodort?

Figyelt kérdés
Ilyen 20 körül biztos van amit megvett már. Ez pótcselekvés vagy miért csinálja?
2019. szept. 25. 20:39
 1/5 anonim válasza:
büdös a nővéred
2019. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Léteznek gyűjtögetők. Mást nem gyűjt?

Nem vagyok szakember, csak láttam valahol és érdekességként mondom csak, messze nem biztos hogy ez áll fenn. Viszont a gyűjtögetők "nem látják" azt a sok kacatot amit összeszedtek. Viszont fura módon fényképről igen.


Szóval ez egy olyan szembesítés, amivel rosszat biztos nem tudsz csinálni, szóval ha más gondja van sem ártasz és ingyenes. Fényképezd le telefonnal egy helyen az összes dezodort és egy monitoron mutasd meg neki a képet és kérdezd meg miért van szüksége ennyi dezodorra. Valahogy próbáld úgy szervezni, hogy ne érezze letámadásnak.

2019. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nehéz választani az illatok közül.
2019. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kereskedő, esetleg raktáros.
2019. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akar gondolom mindennap ugyanolyan illatot magán.
2019. okt. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!