Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már negatív/kellemetlen...

Volt már negatív/kellemetlen tapasztalatod pszichológussal? Ha igen, milyen?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy, aki folyton bámulta az órát, ásítozott és nem emlékezett arra, amit korábban beszéltünk.
2019. szept. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából engem felkavart maga az egész. De most már másként látom, de nyílvan nem szívesen mennék pszichológushoz.
2019. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, úgy akarta az egyik kezelni a fóbiámat, hogy kihangsúlyozta, mennyi mindenről lemaradok miatta.

Eleinte azt hittem ez egy technika és majd segít, de rájöttem, hogy szart sem ér. Magamtól is tudom, hogy a fóbia szívás (ezzel élek hahó) és hülye sem vagyok, tudom hogy ésszerűtlen. De könyörgöm ezért hívják fóbiának, nem pedig ésszerű félelemérzetnek.


Szóval az lett a vége, hogy pár találkozó után nem csak a fóbiám nem javult semmit, de már depressziós is lettem miatta.


Azóta nem jártam pszichológusnál. Magamat fejlesztem, "kezelem". Önismereti könyveket olvasok, meditációs gyakorlatokat tanulok stb. És ha valamiről úgy érzem muszáj mással beszélnem, elmondom az egyik barátomnak ingyen.


De néha (tényleg nem sűrűn) még az alkohol is többet segít, mint amit én eddig pszichológustól kaptam. (Többnél is voltam már, de legtöbb csak szimplán nem ért semmit)

2019. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első élményem pszichológussal, amikor depressziósan odamentem, az úriembernek az volt a megfejtése, hogy 1 héten belül álljak munkába, ajánlja a mc donaldset.Ehhez kellet diplomát szereznie.
2019. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A (volt) pszichiáterem kikezdett velem nyíltan.
2019. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt képes közölni, hogy ő egy hónap múlva szülési szabadságra megy, csak akkor, amikor már odamentem időpontra és fél óra eltelt. Így nyilván ki kellett csengetnem a 12ezer forintot a semmire.
2019. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skype terápiát csináltunk 2 éven át, folyamatosan nézte az órát és 2 év után mondta a szemembe hogy nem javultam semmit. És hogy nem Vállal többet. Ezt hamarabb is közölhette volna.
2020. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!