Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Szerintetek az inszomnia nem halalos?

Nekem volt, h 2 honapig nem aludtam ez osszesen ketszer fordult elo eletemben, se nyugtatoval, se altatoval es csodalkozok, h eletben maradtam.

szept. 28. 13:21  Privát üzenet  

A válasz

Álmatlanságtól nem lehet addig ébren maradni, hogy belehaljon az ember. Egy idő után elájul az ember, és ha csak egy fél órát is, de alszik.

Egész más a szitu, ha valakit nem engednek aludni, pl verik, vagy hideg vízzel öntözik a fejét. Na, az halálos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 28. 14:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom, piszihiaterem is azt mondta, h nem, de azt hittem, leállhat a szív, ha hetekig semmit nem alszok, mivel haziorvosom azt mondta.

# 2/2Időpont szept. 28. 16:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sok éve fennálló alvászavart antidepresszáns oldott meg valakinek véglegesen? (bővebben lent)
Súlyos álmatlanságban szenvedek, segítene valaki?
Drasztikusan csökken az alvás igényem. Mitől lehet ez? Többi lent!
Mit szedtek alvas problemara?
Insomnia - hogy lehet kijönni durva alvási problémából véglegesen? Bármi tipp jöhet
Szorongás, folyamatos feszültség, és inszomnia miatt érdemes pszichiáterhez fordulni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!