Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 féle gyógyszertszedek...

2 féle gyógyszertszedek depresszióraa rexetint és a lamolepet. Ha nem tudom irányítani a gondolataimat folyton egésznap olyanokat gondolok amit nem akarok azutalhatskizofrémiára?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudom irányítani a gondolataimat ha valamire nem akarok gondolni annál inkább affele hajlok.

Pl munkába hogy kibirjam a 8 órát xanax nélkül.

Utálom bevenni de van higy nélküle nem birom ki egy héten csak egyszer kétszer szoktam bevenni hogy segítsen de nem tudok arra gondolni hogyvagyis nem tudom lecsendesiteni a gondolataimat és masra figyelni/gondolni.

Magamtol akarok nyugodt lenni es amire nem akarok gondolni arra nem is gondolni ugymond torolni a szemetet az agyambol


2019. szept. 29. 09:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Helyesírási hibákért bocsi csak siettem.

Aztakarom hogy én befolyásoljam a gondolataim,ne azok engem,és befolyásolják vagy tönkretegyék azegész napom.

2019. szept. 29. 09:41
 2/9 anonim válasza:
51%

Jótanácsként mondom, tényleg, és tapasztalatból mondom, hagyd abba a gyógyszer szedést!

Csak függővé tesz, és mégjobban tönkretesz!

A gyógyszeripar egyik legnagyobb hazugsága ez!

Még a legmélyebb pöcegödörből is fel lehet állni, ha egyedül nem megy, keress hozzá segítséget!

De könyörgöm ne a gyógyszereket!

2019. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán kényszerbetegséggel küzdesz? Nekem van benne sajnos tapasztalatom. A gondolatok csak gondolatok. Nem fognak megvalósulni, mert ahhoz tenni kellene. Nyugi!
2019. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez kényszer, és igen, ezek csak gondolatok. Nem kell nekik súlyt adni, hadd jöjjenek-menjenek. Én is szoktam olyasmin fantáziálni, hogy de jó lenne megmászni a Himaláját, de még egyszer sem csináltam, és nem is fogom.
2019. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Jótanácsként mondom, tényleg, és tapasztalatból mondom, hagyd abba a gyógyszer szedést!"


Igen, igen. A pokolba vezető út is ilyen jótanácsokkal van kikövezve.

Szedd a gyógyszered, ahogy az orvos előírta. Anélkül még rosszabb lenne. És a xanaxot is nyugodtan beveheted. Az csillapítja az izgalmadat.

2019. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: amit leírtál, az nem skizofrénia.
2019. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Te is érintett vagy a témában vagy csak úgy irtad?

Vagy szedtél hasonlót te vagy valameik ismerősöd?

2019. szept. 29. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pánikbeteg voltam. Zoloftot, és Rivortrilt szedtem. Szépen rendbejöttem, és ami fontos, elég gyorsan. A tünet, amit említesz, nálam is megvolt. A szétszaladó gondolatok, félelmek.
2019. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És már nem szedsz semmit?
2019. szept. 29. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!