Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok jó és megértő...

Hol találok jó és megértő pszichológust aki ténylegesen ért a szorongáshoz és az életminőséget jelentősen és maradandóan romboló fóbiákhoz?

Figyelt kérdés
A problémám nagyon régóta tart, most csak "turbóbb" üzemmódba kapcsolt. Jártam korábban is terápiába, hatott is az autogén tréning valamennyire, csak nagyon enyhe az már nekem. Semmi különösebb elvárásom nincs, legyen nagyon megértő szakember és ténylegesen értsen a legbrutálisabb, az élet minden területét átszövő fóbiákhoz. Sajnos én nem olyan kis apróságokkal küzdök, mint pl. állatfóbiák (fél karom odaadnám, ha csak ilyen kis enyhe félelmem lenne). Az sem baj, ha fizetős, tényleg csak a megértést várom el és azt, hogy ne klisés, közhelyes válaszokkal reagáljon.

2019. szept. 29. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjad, itt meghallgatunk.
2019. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt az tuti nem érti, aki nincs benne (próbáltam, itt nem szakember nem tud segíteni). Azt az 1-2 embert, akikben meg megbízom, ezzel már nem akarom terhelni, mert már én magam is unom a szitut, se terhelni nem akarom őket, és ők sem tudnak megoldást. Kiröhögtetni meg nem fogom magam idegenekkel...
2019. szept. 29. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sema terapia ami nekem bevalt. probalj olyan szakembert keresni aki erre van specializalodva
2019. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ahogy nézem, ez tényleg jónak tűnik! :) Kíváncsi vagyok, mit tudnak velem kezdeni, sajnos nálam ezek már évtizedes problémák.
2019. szept. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!