Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le az állandósu...

Hogyan küzdjem le az állandósult rossz kedvet?

Figyelt kérdés

Sajnos sok dolog közrejátszott az utóbbi időben,egyrészt családon belüli problémák, szakítás.. hogy kialakult ez a jelen állapot.Így most éjszakánként van hogy nem alszom egy szemhunyásnyit sem, reggel pedig nem akarok felkelni es mindennap csak megteszem amit muszáj,amit elvárnak tőlem, de semmiben nincs örömöm, csak alig várom már hogy teljen az idő és vége legyen az újabb kaka napnak. Aki érezte/ érzi hasonlóképpen magát és sikerült leküzdenie ezt valahogyan kérlek ossza meg velem hogyan és mennyi idő volt míg minden rendeződött. Most nagyon rosszul érzem így magam..:(

Minden kedves válaszolónak előre is köszönöm!



2019. szept. 29. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon lent voltam antidepit szedtem. Kicsit segített.
2019. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedvenc zenéimet hallgatom miközben gyönyörû mandalàkat szìnezek!

Relaxàlok megnyugtató hangokra.

Antidepresszànst szedek.Sokat olvasok és sétàlok!

2019. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben fontos, hogy jó emberekkel vegyed magad körbe, akikkel megbeszélheted a dolgaidat, és tudnak segíteni. Ha erre nincs lehetőség egy pszichológus is segíthet. Én is voltam így, a jó közösség mindig segített, feldobott.
2022. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!