Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ugye nem sima füves cigi volt?

Ez ugye nem sima füves cigi volt?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam egy sráccal a füves cigit. Ketten szívtunk el egyet és nekem nagyon beütött, de megesküdött a srác, hogy ez csak sima fű és nem lesz tőle semmi bajom! Ennek ellenére 24 óra elteltével is még most is érzem a hatását. Ráadásul másnap arra lettem figyelmes, hogy a laminált padlón van két hosszú csík, amely kb. fél miliméter vastagon megy hosszan egészen az ajtóig. Tegnap ezek a csíkok még nem voltak ott, nagyon megrémültem hogy kerültek oda, aztán bevillant hogy az éjjel a nadrágszíjamról levettem a fémkapcsot és annak a sarkával válytam bele a vonalakat a laminált padlóba. Szerintem ez biztos, hogy nem fű volt. Még most is érzem, hogy ég az egész tüdöm, pedig már több mint egy 24 óra eltellt. A sráccal ma találkoztam, ők szinte napi szinten nyomják. Én többet nem találkozom vele, a számát is letiltottam. Viszont neki semmi baja, a normál fű tud ilyet produkálni? Szerintem nem! Ez szerintem valami más volt, és attól félek maradandó károsodást is okozhat az agyamban, mert még most sem vagyok teljesen ok.

2019. okt. 1. 01:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom én voltam a hülye, de ez a tapasztalat legalább ráébresztett arra, hogy mindenre nemet mondjak! Alkohol, cigi, drog. Egészséges életet szeretnék élni, enni, edzeni, figyelni magamra nekem nem ez az életterem. Csak gondoltam egyszer belefér, de nem kellett volna ezt sem.
2019. okt. 1. 01:03
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen.
2019. okt. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elaludtam majd felkeltem kivettem az övet a nadrágból majd elkezdtem a fémkapocs sarkával a padlót felkarcolni.. aztán magamhoz tértem és megkérdeztem magamtól, hogy mégis mi a jó eget csinálok? Aztán persze elaludtam. Most megint így még nem merek elaludni, a pupillám is tágabb és érzem, hogy még nem vagyok ok. Attól tartok kiugrok az ablakon, vagy nem tudom inkább nem alszok el amíg nem megy ki belőlem.
2019. okt. 1. 01:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Hú már kiment belőlem hála a jó égnek! Már csak nagyon enyhén érzem. Egyébként fű volt, csak sok volt egyszerre 1g kettőnknek! Nem akarok bla bla szöveget nyomni, hogy miért ne tegyétek, de aki azt hiszi egy fűtől úgy sem lehet semmi baja az nagyot téved! De lesz baj! Nem olyan, mint a pia hogy tudod mi történik veled képbe vagy nagyjából, és kimegy belőled kész. Ez sokkal rosszabb, mert minden érzést felerősít! Tehát elkezdesz parázni például az nem jó, sőt ez pszichésen is kicsinál, éhesebb leszel tőle, szomjasabb, rettenetes szédülés! Ráadásul olyan szinten meglassulsz, hogy konkrétan zombi vagy tőle! Nekem volt az este a karcolások, amiket írtam konkrétan azt sem tudtam mit csinálok!! Gondold el, ha felkapok egy kést és valami baromságot csinálok! K..szottul megrémítő amúgy még most is, ahogy a laminált padlóra nézek. Hidd el nem kamuzok! És csak egyszer próbáltam ki! Ráadásul, amikor kínálnak hiába mondják hogy ez tiszta fű. Ezt amúgy nem tudhatod! Lehet van belekeverve valami szintetikus sz*r, ami még pont nem olyan erős hogy fizikai függőséget okozzon, de megtébolyodsz. Nem jó érzés a kiszolgáltatottság sem! Gondolj arra is, hogy ebben az állapotban ha megtámadnak nem tudsz védekezni, bárki megverhet, sőt meg is ölhetnek és senkit nem fogsz érdekelni, mert te már csak egy drogos kis köcsög leszel a rendőrség és a többi ember szemében. Sajnos ez ilyen, nem tanbeszéd az okos emberek elsődlegesen nem a saját, hanem mások hibáiból tanulnak. Én hülye voltam, Te ne légy az!
2019. okt. 1. 07:19
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Az lsd-nél van hogy hallucinálsz. A fűtől csak a dopamint emeled meg így boldog leszel tőle. Tudom mert én is kipróbáltam a füvet és egyáltalán nem hallucináltam.
2019. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem hazudsz, én elhiszem, hanem egy tudatlan, félbolond kis hiszti-kriszti vagy. Tényszerűen nézve bugyutaságokat írsz a fűről, és ez a szellemi kútmérgezés agysejtrombolóbb, mint bármilyen drog. Bár értelmes ember úgysem tőled fog tájékozódni...


Az a tényállás, hogy az alkoholnál sokkal kevésbé veszélyes, és amit írsz, annak pont a fordítottja igaz: az iváshoz sokkal jobban ura vagy önmagadnak, ha szívtál, és képszakadásaid is sok piától lesznek maximum, fűtűl nem lesz olyan, hogy emlékezetkiesés, sem hallucináció.


A helyzet az, hogy vagy alapból mentális beteg vagy, vagy olyan hajlamú, vagy szélsőségesen hipochonder kis hisztérika, a másik variáció pedig az, amit írsz: nem fű volt, hanem szintetikus szemét, a kínából érkező rejtélyes fehér por valami gazra rárakva.

2019. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

A fű "beparáztathat", magyarul szorongást is kiválthat, szóval jobb nem kipróbálni. Nem azt mondom, hogy az alkohol jobb, de inkább az (mértékkel).

Kérdező, neked meg úgy tűnik van egy kis gond az idegrendszereddel, szerintem hanyagold a füvet és az alkoholt is.

2019. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez melyik fajta fű volt? Van vagy 30fajta. Csak az igazi fűből. Gondolom fingod sincs mit szívtál.


Nekem olyan volt egyszer, betéptem turistákkal és még másnap is bódult voltam. Meg úgy tettem meg 300 métert, hogy azt hittem 3óra telt el, pedig "csak" egy. :D

Halucináciom még sosem volt fűtől. Szerintem vizsgáltasd ki magad. Egyik spanomról, aki folyton fura élményeket mesélt kiderült, hogy skizofrén.

2019. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6! Ne legyél olyan menő, mert az a "kis hypo"-s gyerek szerintem ha benyomna neked egyet a fejed leszakadna a helyéről! Nem tudhatod ki van a másik oldalon, nem kellene ennyire vagánynak lenni mert ha ilyen stilben tolod, ha nem is én, mert ugye csak egy netharcos vagy így nehéz, de valaki nagyon szét fogja törni azt az okos kis fejecskédet! Fékezzél magadon!

Ami a dolgot illeti nem vagyok hipoconder, egyrészt sok volt az adag is, másrészt ez a legfőbb baj nem tudhatod, hogy mit fogsz szívni! Ez a legnagyobb probléma vele, tehát nem olyan h megvetted a St.Hubertust és tudod mit fogyasztasz. A fűvel csak az van, hogy szívsz valamit, ami lehet kevert lesz, lehet tiszta lesz valószínűleg javarészt biztosan tiszta is, de mi van ha pont kivétel van, és úgy jársz mint én. Mi van, ha úgy jársz hogy valami pancsolt anyagot tolsz elsőre és sokat is, aztán valami bizarr dolgot művelsz úgy, hogy nem is tudsz róla!

Ennyit nem ér az egész, még kipróbálni sem! Ha az utcán kap el egy ilyen nem alvás közben, és meglátnak akkor lenne mentő, aztán ugye rendőrség, aztán ugye kitől kaptad, és megváltozhat az életed egy rossz döntéstől. Mindenki mérlegelje magában, hogy neki mi mit ér meg, én csak ezt tudom mondani.

2019. okt. 1. 15:22
 10/14 anonim válasza:
A cigi meg az alkohol is legális drog . Igaz a cigi nem tesz illuminált állapotúvá viszont rombolja az immunrendszert. Az alkohol sokkal rosszabb ha rászoksz. Az ilyen drogokat meg nem értem miért használják meg legalábbis kipróbálják az emberek tök hülyeség.
2019. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!