Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elítélnétek olyan valakit,...

Elítélnétek olyan valakit, akin vannak falcolás nyomok, hegek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem ítélkezem senki felett. Volt egy rossz időszaka és kész. Ettől még lehet jó ember.
2019. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Mert nekem is vannak. Így csökkentem a lelki fájdalmamat.
2019. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Buta aki elítéli. Olyan mintha derékfájás miatt ítélné el. Ez betegség.
2019. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem. De azt, aki miatt vannak, igen, és minimum halálra.
2019. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Rajtam is vannak de sose szégyenkeztem miattuk.
2019. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ha észre vették akkor nem érezted cikinek? Mi volt a reakciod? Nem kérdezte meg senki, hogy mi az?

Én ettől rettegek, hogy mikor veszik észre, és hogy hogyan reagaljam le.. Félek, hogy ha ezt észre veszi valaki, akkor az azonnal ad egy képet rólam, nem éppen pozitívat és nem akarom, hogy eliteljenek miatta.

2019. okt. 2. 16:51
 7/7 trillianmc válasza:
Hagyjad már, aki miatt elítél az egy f**. Volt egy rossz időszakod és ennyi. Kijöttél belőle, ez a lényeg. Oké, persze vannak, akik soha nem találkoztak olyan élethelyzetekkel, hogy ennek a miértjét értelmezni tudják, de ha normális emberek, nem fognak ítélkezni, hanem meghallgatnak, és együtt fognak érezni veled. Aki e miatt elítél valószínűleg magának is vannak gondjai, csak fogalma sincs, hogy hogyan oldja meg azokat a problémákat. Így inkább projektál, mert könnyebb a másikról ítélkezni. Inkább mosolyogj rajtuk, tudd, hogy nekik sem jobb. :)
2021. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!