Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek aggódni magam miatt,...

Kezdek aggódni magam miatt, lehet nem csak túl ábrándozós vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor azon kapom magam hogy nem figyelek arra mi történik valójában hanem képzeletbeli szituációkon gondolkodom, mintha épp máshol lennék. Haza érve se csinálok nagyon mást csak gondolkozom ilyeneken, pl egy filmba képzelem magam amit nemrég láttam és órákat tudok csak feküdni és ezen gondolkodni. De a saját ismerőseimről is szoktam így, sokszor teljesen új jellemet kreálok nekik fejben stb. Nem is szeretem a valódi életemet élni, inkább csak feküdnék valahol és elképzelném hogy xy dolog történik, sokkal jobb mint a valóság. Elalvás előtt akár órákig csinálom, suliban is ha nem kell nagyon figyelnem, hazaérve is rögtön, vagy tényleg akárhol ahol épp van lehetőségem és inkább élem a kis fejbeli világomat.

Ez lehet beteges, vagy csak ennyire gondolkodós, ábrándozós típus vagyok?


2019. okt. 1. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok túlzott álmodozó de ez egy bizonyos szintig kell is. Ha nagyon zavar menj el pszichológushoz lehet csak segíti a koncentrációs képességed.
2019. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez vagyok istenem. De van párom, tanulok, élem az életem. Nem akadályoz semmiben.
2019. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok.
2019. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem érzem problémának, segít bizonyos életszakaszok átélésében.
2019. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!