Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez bipoláris zavar?

Szerintetek ez bipoláris zavar?

Figyelt kérdés
Antidepresszánst szedek pár hónapja szorongásos depresszió miatt. Egyik percről a másikra képes megváltozni a hangulatom elsőnek boldog vagyok és hálás a boldog életemért plusz emberek között szeretnék lenni és programokat csinálni a következőben meg lehangolt leszek és borultan látok mindent és "utálok" mindent és mindenkit kb pár napig majd megint ugyanez boldog egy kicsit(max 1 nap) majd lehangolt hosszabb ideig. Ja és minden ok nélkül jön ez a komor állapot. Már nem tudom mit csináljak olyan rossz ez :( A pszichiáterem azt mondta szedjem tovább az antidepresszánst és jobban leszek de kezdek már kételkedni ebben.

2019. okt. 1. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd a pics ába az egészet, ne szedj semmit, az csak felzavar mindent, inkább nézz filmeket!
2019. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A pszichiáter sem figyel rád rendesen, meg azt érezheted, hogy elmennek egymás mellett az emberek.


Szerintem nem kapsz megfelelő figyelmet és szeretetet, ezt érzed és ez vált ki egy ellenállást.


Nézd meg ezt, minden benne van:


https://www.youtube.com/watch?v=FT1oeAjYZvk


Ha lehet, küldd tovább!

2019. okt. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem bipoláris. Viszont nem jó gyógyszert szedsz. Az okozza ezt. Új pszichiátert kellene keresned. A gyógyszer nem jó.
2019. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm..életmód változtatás is fontos, próbálj sokat mozogni és a szabadban lenni.

Valamint nálam az ima is sokat segített, ha van hite az embernek, mert a gyógyszer nem mindig segít sajnos.

Jobbulást!

2019. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem bipolaritás. Annak, erősebb tünetei vannak.
2019. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hipomán, a bipoláris gyengébb formája. Nekem is ilyen tüneteim vannak, de előtte 20 évig csak sima depis voltam.
2019. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!