Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az nem pszichiátri...

Szerintetek az nem pszichiátriai beteg, aki másnak az italába drogot kever, hogy kicsesszen vele?

Figyelt kérdés

Eszméletlen állapotban vitt be a mentő a kórházba egy térről. Sokkal rosszanbul is járhattam volna.

Legalább maradna az ilyen csendben, de nem, hanem akkor még le is járat, hogy ez történt velem.


Ez túlmegy a vicc kategórián vagy azon, hogynkilopjuk a táskájából a telefont, hogy elolvasgathassuk az üzeneteit. Az ilyen ember egy pszichopata, nemhogy örülne, hogy nem lezz feljelentés, mert a szüleim nem akartak "nagyobb balhét és szégyent".


Akár meg is erőszakolhatott volna valaki, vagy még rosszabb. Akkor is vicces lenne, ha a bank éjszakai őre nem hívja a mentőket... Szánalmas, meg az is, hogy hogyan bántak velem a csaj szavaival élve "detoxban".


És akkor én szégyenkezzek évekig, én húzzam meg magamat, engem röhögneknés az én tisztázni sem tudom magamat. A pszichopata meg újfent megúszta.


2019. okt. 1. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Feljelentést kellett volna tenni. Én inkább elvetemülnek tartom aki megérdemelne egy komoly büntetést a tettéért. A pszichiátriai betegeknek lehet komoly együttérzési képességük, lehetnek jóérzésűek csak segítségre szorulnak.
2019. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon megbosszulja magát hogy nem tettél feljelentést. Nem tudom ki ez az ember aki téged gyakorlatilag megmérgezett, de a más italába drog kevergetése mindig bűnözőt jelent. A szégyen részt nem értem, miért kéne szégyenkezned? Áldozat vagy a helyzetben. Ez az ember mellesleg most biztos fel is van bátorodva, elvégre bűnt követett el és semmi következménye nincs. Biztos hogy megint meg fogja próbálni, ha nem is te leszel a következő áldozat, ehhez a módszerhez még vissza fog térni mással szemben is. Ijesztő sztori.
2019. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a szüleid nem akartak "nagyobb balhét és szégyent"? Nekik kellene az elsőnek lenni, hogy feljelentsék ezt az illetőt... sajnálom, hogy ilyen szüleid vannak. Viszont ne hagyd annyiban. Ha szüleidet nem tudod rábeszélni a feljelentésre, akkor menj be te magad a rendőrségre és mondd el, hogy ez az illető ezt csinálta veled, ugyanis bűncselekménynek számít, amit tett.
2019. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem erőszakolt meg?
2019. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es!


Feltételezem, hogy fiú a kérdező, mivel a neméről nem esett szó.


Ha férfi, akkor hogy finom(abb)an fogalmazzak észre vette volna, hogy salyog a s*gge. Ha nő, akkor szintén fájlalta volna "jobb" esetben az "egyik olyan dolgot odalent".


Az én véleményem az, hogy ez egy g*ci dolog. Ha valaki jól akarja érezni magát, akkor majd eldönti Ő, hogy iszik/beszed valamit a hangulat fokozáshoz. Ha nem akarja, nem értem, hogy minek kell erőltetni, főleg, ha ilyen szándékai vannak valakinek.


Én mondjuk mindenképp megtettem volna és talán még most sem késő; A feljelentést az ügyben!

2019. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azta. De durva. Pont ugyanilyen esetet olvastam a Polgár Dani videoja alatt... durva,h itt is "rad talaltam"! Sajnalom,h ez tortent veled. Figyelj,Te tudod igazan h mi tortent veled. Magad szamara tiszta a lelkiismeteted,masnak pedig nem josz magyarazattal. Nem.... gondolj bele ...az egesz falunak bizonygatni kellene magad. Bele is bolondulnal. Ugy is lehetetlen. Mindenki mast hisz el. A lenyeg,h sajat MAGAD szamara tudod mi tortent es ennyi. Magaddal es a korulotted levo igaz emberekkel foglalkozz,es a rossz alarokkal ne. Mert csak lehuznak. Es adj halat h tul elted. En feljelentenem utolag is. Gondolom van orvosi leleted stb..ha nagy koru vgy egyedul is feljelentheted. Ha meg nem,es .eg kesobb is bant,akkor ha nagykoru leszel.... es de ezek az emberek igazi pszichopatak....
2019. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!