Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egyaltalan nagy problema...

Ez egyaltalan nagy problema ez? Orvoshoz kene forduljak? 19/L

Figyelt kérdés
12 eves korom korul kezdodott hogy suliba nem ettem mar, es a kaloriakat kezdtem el szamolni pedig eleg vekony voltam, aztan kilencedikes koromra voltam 41-42 kilo 156centivel, akkor lett egy baratom es sokaig egyutt is voltunk, 14kilot szedtem fel 3 ev alatt, de folyton kaptam hogy dagadt vagyok..tole is meg a csaladomtol is, sokan megszoltak hogy nagy a hasam stb ezert elkezdtem sportolni itthon de megszallottan, este is kepes voltam felkelni azert hogy edzek, volt olyan nap amikor semmit nem ettem, aztan zabaltam.. szuzteat ittam sokszor, es kezdem ugyerezni hogy egyre jobban esek vissza.. egesznap begubozva fekszek a szobamba, semmihez nincs kedvem, nap nagy reszet atalszom, es probalok nem enni, ha meg eszek buntudatom van, legszivesebben kihanynam, de az nekem nem ment soha magamtol es nem is akarom tonkre tenni megjobban magam. A sulyom ingadozik 50 es 55 kozott. Valaki segitene? Van aki hasonlokeppen van mint en? Olyan egyedul erzem magam..

2019. okt. 6. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A motiválatlanság a probléma, az, hogy nem tudsz magadnak értelmes elfoglaltságot találni, pedig helyetted senki nem fog.
2019. okt. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szintén étkezési zavarral küzdök, ha beszélgetni szeretnél nyugodtan írj! :)
2019. okt. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Mindenképpen lényegesen könnyebb a gyógyulás orvosi segítséggel. Megfelelő orvos viszont nagyon kevés van, én sok falba ütköztem emiatt.

Elsősorban neked kell elhatároznod magad, hogy igenis gyógyulni akarsz. Ezt egy orvos sem tudja helyetted meglépni.

2019. okt. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen az az 56 kilo nem tunik valami soknak. Sztem az teljesen normalis
2019. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
hat hogy nem veszi eszre senki az osszefuggest? bekerultel egy olyan kornyehetbe ahol a rosszindulatu emberek indokolatlanul dagattoztak. oke. akkor nem egyszerubb lenne inkabb elhagyni a baratod es a csaladodnak megmondani, h torodjenek a maguk dolgaval? nem hiszem, h mindenki kovernek mondott, biztos volt aki szerint jo volt az alakod, foleg ugy, h sajat bevallasod szerint is vekony voltal?! egyezeru a keplet. ne legyen buntudatod, mert hazudtak neked, h ok kiasjak a napi fusztraciot
2019. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!