Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Memória-és emlékezetzavar?...

Memória-és emlékezetzavar? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Depresszióval és személyiségzavarral kezelnek.Ezek mellett kezdtek olyan tüneteim lenni, hogy folyamatosan elhagytam, elfelejtettem dolgokat, nem tudtam tanulni az egyetemen sem,mindig eltévedtem helyeken, ezért azt hittem, ADHD-s vagyok. Voltam vizsgálatokon, kitöltöttem teszteket, kiderült, hogy nem. Azt írták a papíromra, hogy alacsonyabb az IQ szintem, de azóta befejeztem az egyetemet, annyira buta nem lehetek, bár tényleg nehezen megy a tanulás. Azóta nem hagyok már el mindent, viszont a hosszútávú memóriámat ugyanúgy nem érzem jónak. Az emlékeim is csak képszerűek, de összefüggően nem látom az eseményeket, amik megtörténtek velem. Az orvosok nem vették ezt komolyan, mert azt gondolták, hogyha el tudok végezni egy egyetemet, akkor nem lehet nagy baj, illetve a gyógyszerekre fogták, amiket szedek, és vitatkozott a két orvos, hogy szedjem-e egyáltalán az egyik gyógyszert (azóta is szedem, de nem nagy dózisban). Már úgy gondolom, hogy el kell ezt fogadnom és kész, nem tud senki segíteni benne, de ti utánajárnátok még jobban a dolognak? Érdemes lenne MR vizsgálatra elmenni?Memória ambulancián vizsgáltak, ennél specifikusabb hely szerintem nincs az országban.
2019. okt. 6. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosok helyesen fogták a gyógyszerekre. Ugyanis ezeknek a gyógyszereknek sajnos van ilyen mellékhatásuk. Saját bőrömön tapasztaltam én is. Amióta nem kell szednem ilyeneket (hangsúlyozom, nem magamtól hagytam abba, hanem mert már nem volt rá szükségem), megszűntek ezek a problémák.
2019. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!