Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani jó pszicholó...

Tudnátok ajánlani jó pszichológust vagy pszichiátert Érden vagy környékén?

Figyelt kérdés
Szorongok és kényszerbeteg vagyok, és mostanra vált biztossá számomra, hogy én ezt nem tudom egyedül "menedzselni". :/ A gyógyulásban nem hiszek, de a javulásban igen...

2019. okt. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez csak akkor menj, ha szeretnéd, hogy egy két lábon járó élőhalottat csináljanak belőled!
2019. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán még annak is több értelme lenne, mint így élni. :(
2019. okt. 9. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Bánfai Károlyhoz jártam a rendelőbe. Nagyon érzékeny volt minden apró rezdülésemre, sosem bagatellizálta el az aktuális problémáimat, hanem a megfelelő kérdéseket feltéve terelgetett, és konkrét technikákat tanítva segített megoldani akut gondokat is.

Ha TB alapon gondolkozol, én mindenképpen ajánlom. De rendel magán is, azt hiszem, Budapesten.

Amikor viszont voltam, várólista volt, tehát idő, amíg sorra kerülsz és maximálva van az alkalmak száma, amennyit mehetsz.

2019. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2019. okt. 16. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!