Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Úgy érzem pszichiáterre lenne szükségem. Valaki aki már járt pszichiáterhez írna nekem privátot?

Eléggé hosszú a történetem és bonyolult, úgy érzem nincs kiút, pedig mindent megpróbáltam. Fölöslegesen nem szeretnék pszichiáterhez menni ha úgyse tudna segíteni, azért kérlek meg titeket hogyha valakinek esetleg van tapasztalata és lenne kedve megosztani, légyszi írjon rám.

Köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: pszichiáter, tapasztalat, rossz közérzet, önsajnálat

okt. 10. 08:17  Privát üzenet  

A válaszok
B,Janos nevű felhasználó válasza:

Jó ha tudod hogy a háziorvosok kiírhatják

A nyugtatót szorongás csökkentőt és az antidepresszáns is problémáról függően

Beszéld meg vele mi lenne jó

A tb pszichiáter kb 5 perc és írja a receptet amagan 20000 Ft és mindig kitalál

Valamit hogy vissza menjél

Sok sikert

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 10. 14:11 Privát üzenet
Mélylélektani képzettségű pszichoterapeutát keressél, az tanult olyant, hogy pszichés módszerekkel meggyógyítson. (KIP, ego-state, regresszió, Bradhaw, Rossi, Ericksoni módszerek)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az elsőnek üzenném hogy nem feltétlenül a nyugtatók érdekelnek. csak van egy dolog amin nem tudok változtatni rajtam kívül álló tényezők miatt akárhogy próbálkozom, és segítség kellene a feldolgozásához. nagyon mély önsajnálatba és emiatt elkeseredettségbe, sírásba tudok merülni a problémám miatt, bár alapból könnyen le tudok hangolódni. nagyon önmarcangoló természetem van, saját magamnak generálom a rosszat, van hogy önbántalmazásig fajulnak a dolgok, ezért szeretnék pszichiáterhez menni.

# 3/3Időpont okt. 11. 12:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legszívesebben elmennék itthonról lakni. Ami miatt nem teszem, csak az hogy nem akarok további fájdalmat okozni a családomnak. Pszichiáterhez is ezért nem megyek mert ha...
"Hogyan kell" pszichiáterhez menni?
Ennyire súlyos lenne a problémám hogy pszichiáterhez kellene mennem?
Milyen gyakran kell pszichiáterhez járni, hogy hatásos legyen?
TB támogatott pszichiáterhez (pszichiátriai gondozóba) be lehet állítani úgy, hogy szerintem személyiségzavarom van?
24 évesen nem voltak barátaim, se barátnőm. Forduljak pszichiáterhez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!