Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem pszichiáterre lenne...

Úgy érzem pszichiáterre lenne szükségem. Valaki aki már járt pszichiáterhez írna nekem privátot?

Figyelt kérdés

Eléggé hosszú a történetem és bonyolult, úgy érzem nincs kiút, pedig mindent megpróbáltam. Fölöslegesen nem szeretnék pszichiáterhez menni ha úgyse tudna segíteni, azért kérlek meg titeket hogyha valakinek esetleg van tapasztalata és lenne kedve megosztani, légyszi írjon rám.

Köszönöm



2019. okt. 10. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó ha tudod hogy a háziorvosok kiírhatják

A nyugtatót szorongás csökkentőt és az antidepresszáns is problémáról függően

Beszéld meg vele mi lenne jó

A tb pszichiáter kb 5 perc és írja a receptet amagan 20000 Ft és mindig kitalál

Valamit hogy vissza menjél

Sok sikert

2019. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mélylélektani képzettségű pszichoterapeutát keressél, az tanult olyant, hogy pszichés módszerekkel meggyógyítson. (KIP, ego-state, regresszió, Bradhaw, Rossi, Ericksoni módszerek)
2019. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az elsőnek üzenném hogy nem feltétlenül a nyugtatók érdekelnek. csak van egy dolog amin nem tudok változtatni rajtam kívül álló tényezők miatt akárhogy próbálkozom, és segítség kellene a feldolgozásához. nagyon mély önsajnálatba és emiatt elkeseredettségbe, sírásba tudok merülni a problémám miatt, bár alapból könnyen le tudok hangolódni. nagyon önmarcangoló természetem van, saját magamnak generálom a rosszat, van hogy önbántalmazásig fajulnak a dolgok, ezért szeretnék pszichiáterhez menni.
2019. okt. 11. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szeressél pszichiáterhez menni, nem gyógyszerre van szükséged! Pszichológushoz menj, és nyilván nem fölösleges, hanem segíteni fog.
2019. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!