Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citapram-nál a fülcsengés...

Citapram-nál a fülcsengés elmúlik egy idő után?

Figyelt kérdés
Citapramot szedek 14 napja és a 11. napon este óta immáron 3 napja fennáll a fülcsengés (zúgás). A rendes terápiás adagot 20 mg a 8. nap óta szedem. Egyéb mellékhatásokat nem igazán tapasztalok. Néha émelygés, bágyadtság...Viszont ez az érzet nagyon idegesítő a fülben, jó lenne ha egy idő után elmúlna...Vagy esetleg gyógyszer cserének kéne sorra kerülnie, nem tudom. Igazából amire szedem azok a tünetek pedig enyhülnek, tehát valamilyen szinten használt eddig a gyógyszer, de lekopogom.

2019. okt. 11. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb embernél nem múlik el soha még a Nootpropin értágíó infúziótól sem
2019. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Krónikus fülcsengés esetén)
2019. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Citapramot szedek hosszú évek óta, és előtte már régóta volt fülzúgásom, nekem nem változtatott rajta.
2019. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Nekem a gyógyszer szedése előtt sosem volt több napig tartó fülcsengésem, nem egy kellemes mellékhatás ez...
2019. okt. 11. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ! Zúg még a füled ?
2019. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gyógyszer szedését követően alakult ki a zúgás. Előtte sosem volt zúgás a fülemben ,fejemben . Több mint 3 éve zúg sajnos.
2019. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Zúgás van még ?
2019. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Zúg még mindig a füled ? ? ?
2020. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, jelen van még a probléma, viszont nagyon sokat javult. Szinte nem figyelek rá, olyan mintha ott se lenne, kb nem is érzékelem :)

Kitartást mindenkinek!!!:D

2020. ápr. 10. 00:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Az jó ,hogy halkult és az is ,hogy téged nem zavar .
2020. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!