Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek kényszergondolatok? Ez...

Ezek kényszergondolatok? Ez betegség? Depresszió miatt ez is?

Figyelt kérdés
Folyton hülyeségeken agyalok. Pl nem éri meg elvégeznem egy képzést mert majd történik valami a bizonyítvànyomal és nem fogok tudni úgyse dolgozni. Vagy mikor sok félretett pénzem volt akkor mindig azon idegeskedtem hogy elúszik vagy elveszik tölem. Sajnos azt màr feléltem, elég életképtelen is vagyok. Munkahelyek nem vesznek fel. Szóval egyszerüen nem tudok szabadulni ezektöl, pedig kicsi esély van az ilyesmikre. Egyszer megàllapítottak nàlam depressziót de nem mentem vissza. Akkor most màr ez is egy betegség??

2019. okt. 12. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vissza kellene menned, hogy tudjanak segíteni. Kicsit pozitívabban kellene látnod a világot, hogy ne gyötörjenek negatív gondolatok, és sikeresebb is legyél ezáltal! Valószínűleg egyedül nem fog menni, ezért kérj segítséget!

Sok sikert!

2019. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!