Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarom lenne?...

Bipoláris zavarom lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy nagyon durva,traumatikus időszakon vagyok túl ami fél évig tartott.Ez az idő alatt depressziós voltam,senki és semmi nem számított.Azóta jobban vagyok,de mindig ott motoszkál a fejemben az az érzés hogy visszaeshetek,és a depresszió folyamatosan a nyakamban liheg.Mostanában kezdek jobban lenni,minden oké körülöttem,de rámtörnek ilyen bizonyos rutinjaim,amikor túl voldog vagyok,majd akár egyetlen szótól is el van cseszve a napom,vagy már volt olyan is,hogy 2 napig folyamatosan takarítottam,mert egyszerűen nem bírtam leállni.Attól félek,hogy az életem nem lenne teljes a depresszió nélkűl.Vagyis már már furcsa,hogy minden oké,de tudom hogy ujra visszaesek (néha a semmiért)

#tünet #depresszió #Mentális egészséd
2019. okt. 13. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem bipoláris depresszió. A Komplex possztraumás stressz szindrómára jellemző a takarítás mánia,ahogyan a depresszió is. Köze sincs a bipoláris zavarhoz. Az meg már más téma hogy egy Ptsd-s beteg viselkedhet bipolárisan mert igen. Ezért szokták összekeverni az orvosok. Aki bipoláris lehet hogy Possztraumás beteg és csak fel kellene dolgoznia a traumákat.
2019. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindennek lehet ez tünete, szakember fog tudni neked ebben segíteni!
2019. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!