Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Hogyan tudnam a panikrohamokat lekuzdeni, elkerulni? (oka lent)

Rengeteget szorongok uj tarsasagban de altalaban elszoktak mulni,lassan de feloldodok..viszont van egy problemam,mas szituacioban meg nem talalkoztam panikrohammal vagy ilyen eros szorongassal, mint emberek elott beszedet mondani,felolvasni egy koszontot, esetleg felelni. Amint meghallom az egyetemem vagy valahol hogy beszeljek masok elott egy masodperc alatt elkap a panikroham elkezdek izgulni, ver a viz,nem kapok levegot,bepanikolok es ramjon a roham..az oka hogy egyszer nagyon beegtem erettsegi szobelin es azota stresszelek nehogy eloforduljon es amint meghallom hogy beszed vagy feleles bepanikolok.Probaltam itthon tukor elott beszedet mondani stb siman ment viszotn tarsasagban megszolalni sem:(Hogyan gyozhetnem le?milyen tanacsokat tudnatok adni?esetleg ha rohamom van mivel tudom mihamarabb leallitani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pánikroham, stressz

okt. 13. 15:47  Privát üzenet  

A válaszok
https://www.youtube.com/watch?v=U1DyemDmy1E

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 13. 15:49 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Triviális: pszichoterápiával. És ha az önmagában nem elég, akkor kezdetben gyógyszerrel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 13. 15:53 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 13. 16:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Semmi mas nem valt ki belolem ilyet csak ha tarsasag elott kell szerepelnem,remelem sikerul kontrolalni annyira h ne kapjak minden alkalommal ez esetben hetente rohamot.

# 4/4Időpont okt. 13. 16:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A generalizált szorongás okozhat pánikrohamokat?
Gyogyszer nelkul is lelehet gyozni a szorongast, panikrohamokat?
Pesten hol van jó szorongást, enyhe pánikrohamokat, neurózist kezelő (akár önsegítő) csoport/tréning?
A szorongást, lassan kialakuló pánikrohamokat és szélsőéges hangulatingadozást lehet szakember nélkül kezelni/gyógyítani?
Mit tegyek akkor, ha a munkakeresés pánikrohamokat vált ki?
Hogyan küzdjem le a pánikrohamokat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!