Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha nincsenek érzései...

Makó Ádám kérdése:

Normális, ha nincsenek érzéseim? Ez ideiglenes?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, eddig egész nap a számítógép előtt ültem minden nap ha lehetett és ezen változtatni akartam, de azt hiszem, elvesztettem az érzéseimet. 2 napja voltam egy bulin, ahova eljött egy lány akit kedveltem, de mielőtt elmondhattam volna neki, már a barátommal járt, az is kiderült, hogy már régóta össze akar jönni vele (a lány), így esélyem sem volt. Ettől nagyon szomorú lettem és egész végig ezen gondolkodtam 1 napig, másnap reggel (ma) még ezen járt az eszem, de most már egyáltalán nem érzek semmit. Se nem vaagyok dühös, se nem érzek úgy a lány iránt. Nem csak ezzel kapcsolatban van így. Amikor szüleim megkértek valamire, amihez soha sincs kedvem, most bármilyen érzés nélkül megcsináltam. Még abban a 9 órában amióta itthon vagyok és nincs semmi dolgom 1 percet sem játszottam játékokkal, amivel általában egész nap játszanék.

2019. okt. 13. 18:54
 1/2 anonim válasza:

Ezek közül egyik sem hangzik túl nagy tragédiának, nem csoda, hogy nem váltanak ki különösebb érzelmeket.


Nem jött össze egy lánnyal, akinél esélyem se volt? Sebaj, lesz helyette millió másik.


Valamiben segítenem kell a szüleimnek amihez nincs kedvem? Naná, hogy szó nélkül megcsinálom, hiszen ők is rengeteg áldozatot hoztak már meg miattam.


Szerintem nincs ebben semmi különös, csak kezdesz felnőni és már nem viselkedsz hisztis gyerekként.

2019. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha nem lennének érzéseid Pszichopata lennél de mint írtad kedvelted a lányt és nem csak azt nézted hogy hogy lehetne hasznos neked ha ő lenne a párod, valószínű csak belekockultál valamibe nagyon, emellett szomorú is voltál( már ha nem minket akarsz megvenni mert pszichopata vagy) bár érdekes mert már nem is játszottál, lehet elengedted, vagy tényleg pszichopata lettél hát ezt te eltudod dönteni, ha nem keress fel valami szakit aki diagnózist is állíthat fel mert így zavaros nekem.
2019. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!