Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült ki lábalnia ebből és melyik gyógyszerrel pszichiáterrel?

Figyelt kérdés
Roschar teszt mmpi teszt szondi teszt eredménye hogy generalizált szorongásom van.Gyógyszerek amiket szedtem: Zoloft, Paroxat,Kvetiapin,Cipralex,Mirtazapin,Zyprexa,most Cymbalta de nem érzem h használna bármit is reggel idegesen kelek egésznap ideges vagyok ez annyira lefáraszt h motiválatlan és kedvtelen vagyok nem akarom így leélni az életem.Homeopátiát próbáltam kineziológús természet gyógyász stb de semmi. Félek h ez a sok stressz tönkreteszi a szervezetem.
2019. okt. 13. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ennyi bogyit nem szedtem de kezetfoghatnánk sajnos. Nekem sem használt semmilyen terápia meg bogyó meg vitamin meg életmódváltás meg semmisem. :(
2019. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pszihoterápia segítségével sikerült háttérbe szorítani. Bár ahhoz be kell feküdni a kórházba
2019. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy csak kórházban kezelhető!

A mélylélektani terápia (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni módszerek) heti egy alkalommal gyorsan meggyógyíthatnak (7-15 alkalom).

2019. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem a pszichoterápia segített valamennyire, bar teljesen nem szüntette meg. De még jarok, úgyhogy reménykedem, hogy egyre-egyre jobb lesz :)
2019. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!