Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MedazepamQ vélemények érdekeln...

MedazepamQ vélemények érdekelnének. Korábban frontint szedtem. De az semmire nem volt jó csak rászoktam és a mellékhatásaitól szenvedtem. Szerencsére sikerült leraknom. A medazepamq mennyiben más?

Figyelt kérdés
Rengeteget szorongok, szresszelek. Időnként jó lenne valami ami megnyugtat egy kicsit. De ha ez is csak egy olcsó drog mint a frontin ami leviszi a vérnyomásom és álmosít akkor inkább marad a szorongás. Olyan írjon aki próbálta, esetleg mind a kettőt.
2019. okt. 14. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már mindent próbáltam, ami kapható pénzért. Minden gyógyszer tüneti kezelést ad kémiailag, de amúgy nem old meg semmit. Minden pszichés gyógyszernek vannak mellékhatásai, és kialakul a függőség. Ami - zepamra végződik, az mind benzodiazepin típusú nyugtató, minimális különbséggel. Clonazepam, diazepam, egykutya. Így nem a fekete farkas harap meg, hanem a fehér, de tök mindegy, ugyanúgy fáj. Viszont! A természetes módszerek is tudnak hatásosak lenni, csak sok időt, energiát kell beléjük feccölni, és nem szabad abbhagyni javulás esetén sem. Csak egy pár ilyen módszer: sport, relaxálás, meditálás, jóga, gyógyteák, bambulás kifelé a fejből csak úgy, olvasgatás. De a mai rohanó világban nyilván nincs idő ilyesmire, és sokkal egyszerűbb illetve gyorsabb bekapni 2 bogyót. A tibetiek nem szednek xanaxot, de ők ráérnek meditálni, más dolguk nincs is.
2019. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Benzodiazepin, tehát függőséget okoz az is. Előnye, hogy nappal szedhető, mert nem okoz álmosságot.
2019. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind végig próbáltam és semmire nem mentem velük. Tudom, hogy magát a problémát nem oldja meg a bogyó de vannak helyzetek mikor olyan szinten bestresszelem magam, hogy az már káros az egészségemre. Pl. Rettegek ha orvoshoz kell menni. Ennek eredménye képpen az éjjel kb.1 órát tudtam aludni, reggel hasmenést kaptam, aztán kiszáradtam mert a szressztől 20 percenként kellett pisilnem és olyan laborértékeket sikerült produkálnom amik kimutatták, hogy akut stressz állapotában vagyok. Mindez 4 nappal korábban egy itthon levett labornál teljesen normális volt mert akkor nem stresszeltem. Ez az egész annyira lemerített és kikészített, hogy hiába feküdtem le aludni miután túl voltam az egészen és megnyugodtam nem tudtam aludni semmit. Ha bevettem volna valamit az este akkor talán nem csinálom ennyire ki magam. Sajnos egy ilyen erős stresszhelyzet napokra kimerít. Nem lehet egy alvással kipihenni. Ez nem lehet bírni. Voltam pszichológusnál is,nem egynél. Jártam terápiára megtanultam az aurogén treninget, ismerem az agykontrollt és az összes gyógynövényteát. De ilyenkor nem tudon leállítani a rettegést.
2019. okt. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!