Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha egyetemen...

Szerintetek ha egyetemen gyakorlaton kb 12 fős csoportban látja a tanár rajtad hogy te nem érzed jól magad/nem tudod felfogni az anyagot akkor az kihat a tanárra?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert volt már hogy helyettesítette őt valaki vagy elmaradt óra.


Vagy nonszensz amit gondolok és egyéni problémái lehetnek esetleg?


Sajnos képes vagyok mindent magamra venni.



2019. okt. 15. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem miattad nem ment órára :D

Remélem, jársz kezelésre!!!

2019. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már kissé paranoid :D

egy oktató félévenként több száz hallgatóval találkozik. Nyilván hozzá szokott már, ha főként nehéz tárgyat oktat, akadnak jópáran akik nem értik.

Sőt, akadnak olyanok is, akik azt élvezik buktathatnak, olyat mondanak, amit senki nem ért.

2019. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért azon is eltöprenghetnél, hogy miattad tört ki az első és a második világháború és a földregéseknek is te vagy-e az okozója. Valami talán lesz benne.
2019. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, biztos hogy nem miattad nem ment órára :D Ha rendes és észreveszi rajtad hogy nem érted, akkor a végén odamegy hozzád hogy menj fel hozzá konzultálni. Nekem ezt mondta az egyik tanárom, amikor nekimentem a parkolóházban egy oszlopnak és látta rajtam hogy nem igazán tudok koncentrálni a feladatra.
2019. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!