Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megváltozott munkaképességű, de ez a külső jegyei alapján nem látszik, nem észrevehető?

Figyelt kérdés

24 vagyok. Fiatal férfi. Mentális beteg. Koncentrációs zavarokkal, és szorongásos depresszióval élek hosszú évek óta. Mindezek ellenére örömömet lelem sportban, munkában, vagy a zenélésben. A külső jegyeim alapján átlagos fiatalembernek tartom magam, csupán egyedül érzem magam egy olyan egészségügyi problémával kapcsolatban, ahol az emberek nem is gondolnának pszichés panaszt a háttérben, ahol egy mindig barátságos, közvetlen embert látnak a személyében)


Észrevételem szerint egy laikus azt gondolná talán, hogy a depresszió, a szorongás, a mentális panaszok túl nagy kontrasztot képeznek a közvetlenség, a barátságos és nyílt magaviselet mellett. Egy olyan ember mellett, aki látszólag egészséges. (sportol, dolgozik, vagy zenél adott esetben)



2019. okt. 16. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. :-) bár most egy kicsit ezáltal elhanyagoltam magamat, de azért adok magamra!
2019. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! És Ti mennyi idősek vagytok? :)
2019. okt. 17. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Senki sem gondolná rólam hogy beteg vagyok.19/L
2019. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lassanként 37.
2019. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze. Pl. ha egy hosszantartó betegség fennáll(t), de ez olyan jellegű, hogy nincsenek látható jelei. Ilyenkor nem is gondolják, hogy mmk. az illető.
2019. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!