Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelentéktelen vagyok, meg...

Jelentéktelen vagyok, meg akarok halni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már tovább. A szüleim váltak több mint 5 éve, azóta van ez. Anyámnál lakok, de szinte le se szar. A suliban egy barátom sincs, végig egyedül ülök zenét hallgatok és rajzolok. Apámhoz nem költözhetek, tönkretette az alkohol. Nincs 1 igaz barátom se, nem költözhetek el anyámtól, ahoz még fiatal vagyok. Teljesen jelentéktelen vagyok, meg akarok halni. Kérlek segítsetek!😪
2019. okt. 16. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
miben?
2019. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Kedves 1. Kommentelő! Mekkora paraszt vagy! Nyilván abban kell segítenünk hogy legyen egy lelki támasza! Na idefigyelj mindenkinek van ilyen időszak az életében szerintem mindenkinek (Igen, mindenkinek) amikor depressziós. Én is éppen ezzel küszködök. (Az internet lágy ölén inkább nem részletezném hogy miért) De emiatt ne dobd el az életed! Mert értékes vagy! Minden ember más, belőled csak egy van! Pótolhatatlan vagy! Ne halj meg, mert előtted áll még egy egész élet! Ne halj meg feleslegesen! Írj rám privibe, kisírhatod magad a vállamon. Én még lehetek az igaz barátod :)
2019. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Lesznek ennél még annyival, de annyival durvább bajaid az életben, hogy csak győzzél majd kapaszkodni, ogy életben maradj.
2019. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
25%
Figyel ez a bajod? Meg van minden végtagod, egészséges vagy! Tűzzél magad elé célokat keress hobbit vagy, sportolj vagy valami! Csináld azt amit szeretnél! Aztán majd lesznek barátaid. Te kinek akarsz megfelelni kinek vagy jelentéktelen? Magad miatt éljél ne mások miatt! Anyádnál laksz? Örülj neki! Le se szar ? Legalább nyugtod van! Én 30 éve szívok az alkesz fater miatt te legalább megszabadultál tőle. Nézd a jó oldalát.
2019. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%
Jah és igaz barát a mai világban hát az nagy kincs és ku.va ritka ! Emberektől ne várj sokat mert csak még jobban a padlóra kerülsz. Például vegyél egy kutyát!
2019. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

kedves #2 kommentelő. Hogy te mekkora paraszt vagy...


most hogy ezt letudtuk még mindig az a kérdésem, hogy miben segítsünk a kérdezőnek?

2019. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy jelentéktelenebb, mint bárki más a világon. Ha nincsenek mély emberi kapcsolataid, az érthető, hogy nyomaszt, de, rengeteg időd van rá, hogy alakíts. És ha ennyire rosszul érzed magad, el kéne látogatni az iskolapszichológushoz.
2019. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!