Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki hozzám...

Van itt olyan, aki hozzám hasonlóan hisztrionikus személyiségzavarral küzd?

Figyelt kérdés

Rettenetesen szenvedek ettől, mert párkapcsolatom ugye sosincs, a pasiknak túl sok vagyok, úgyhogy nagyon hiányzik a figyelem, a szeretet.

Jó lenne valaki hasonlóval beszélgetni, vagy találni egy csoportot, ahol ilyen nők vannak.Valaki nem tud ilyenről?

Neten nem talàltam.



2019. okt. 19. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Érdekesek az ilyen emberek. Hasonló a nárcisztikus személyiségzavarhoz.
2019. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kívülről biztos érdekes.Átélni a folytonos “éhséget” inkább frusztráló.
2019. okt. 19. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tehát papírod van róla, hogy igazi hisztis drámakirálynő vagy... Szép. :-D
2019. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szia! A bura.hu oldalon vannak ilyen fórumok tudtommal.
2019. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem leppntozva? Olvass utána és akkor majd meglátod. Egy nárcisztikus viselkedhet hisztrionikusan mivel ez a teátrális személyiségzavarok közé tartozik.
2019. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

#5, mert érzéketlen vagy. Lehet, hogy ez hisztinek tűnik, de korántsem az. Ez a beteg megszenvedi, felnagyítva éli meg az összes érzelmèt, ami egyrészt pokol neki, másrészt ellehetetleníti idővel az összes kapcsolatát.


Ezt a végtelenül magányos és nehéz állapotot hisztinek leegyszerűsíten nagyon sértő, és nem is segítesz vele.

2019. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki írta hogy hisztizik a kérdező? Neked is sok eszed van. Annyit írtam hogy a hisztrionikus egyenlő a nárcisztikus személyiségzavarral. A hisztrionikus pedig nem jelenti a hisztis embert. Tehát te valamit nagyon félre értessz. Ők a figyeleméért élnek és énközpontúak akárcsak a nárciszok.
2019. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Azt hittem, a hármas választ írtad. Mea culpa, mea maxima culpa. Ugyanakkor sokat te sem tettél hozzá a problémájához.
2019. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egyenlő, és nem is egy tőről fakad.Az a közös bennük, hogy mindkettő az impulzív személyiségzavarokhoz tartozik.
2019. okt. 21. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!