Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinról leszokottak vélemén...

Frontinról leszokottak véleményére lenne szükségem? 5 hónapja letettem a frontint. Pár napja ért egy trauma. Annyira kiborultam, hogy nem volt más választásom és bevettem éjszakára 0.25 frontin felét. Többi lent.

Figyelt kérdés
Teljesen kiütött. 15 perc múlva már aludtam. Másnap remegtem és szédültem egész nap. Nem látszott kívülről a remegés csak én éreztem. Alig tudtam közlekedni az itcán olyan rosszul voltam. Mit gondoltok ez a frontin utóhatása lehetett vagy az átérlt szörnyű eseményé? Jó lenne ha olyan írna aki leszokott és később mégis vett be belőle.
2019. okt. 19. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Frontinról csak fokozatosan lehet leszokni(mint a kábszer vagy cigi)mert erős elvonási tüneteket okoz.

A leírtak alapján inkább az átélt trauma miatt lehet a rosszullét.Poszttraumás szindróma.

meg a trauma erősségétől is függ.

Ha egy mód van rá,ne szokj vissza!

Eü-s vagyok

2019. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ennek a Frontinnak a felétől voltál ilyen rosszul. Inkább az átélt trauma miatt. Én már szedtem,és simán le lehet tenni ezt a kis hatóanyagú nyugtatót megvonási tünetek nélkül.
2019. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már letettem 5 hónapja mint írtam. De most muszáj volt egy fél különben 1 percet sem tudtam volna aludni és úgy dolgozni sem másnap. Nem fogok visszaszokni. Remélem nem lesz több ilyen eset.
2019. okt. 20. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
0.25 frontin felé :D ez jó vicc
2019. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
*fele
2019. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Frontinból egy ilyen kis mennyiség nem okoz visszaszokást.
2019. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éve hagytam abba, azóta egyszer-kétszer bevettem, nem volt semmi gond.
2019. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi akkor inkabb a trauma volt
2019. okt. 20. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha beveheted, de egymást követő napokon ne, mert úgy könnyen visszacsúszhatsz.
2019. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nem muszaj nem fogom. De ha semmit nem tudok aludni a stressztől akkor kenytelen leszek mert 0 óra alvassal nem tudok dolgozni sajnos
2019. okt. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!