Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összeomlott az életem mit tegyek?

Összeomlott az életem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok. Másfél éve elveszítettem az édesanyámat, betegségben hunyt el. A nővérem pont akkor kezdte az egyetemet, így azóta őt is csak hétvégén látom, mondhatni dupla veszteség ért. Apukámmal élünk ketten, aki most Anya halála után másfél évvel megismerkedett egy nővel akinek szintén akkor halt meg a férje ugyanabban a betegségben és ugyanolyan idősek szóval eleg kísérteties de nem vetem meg hogy jól kijönnek egymassal. Eleg sok változás történt az életemben. Anya halála után szakítottam az akkori barátommal, most összejöttem egy fiúval. Közben a szeretett kiskutyám is elhunyt, igaz, valakik szerint “csak egy kutya”, de szamomra nem. Most buktam meg harmadszorra forgalmi vizsgán, nem tudok koncentrálni. A következő vizsga jövő hónapban lesz de mar amiatt nem alszok napok óta, tudom hogy megint meg fogok bukni. Szerencsétlen vagyok a vezetéshez. A suliban romlottak a jegyeim. A nyelvvizgára sem tudok rendesen felkészülni pedig már eléggé ideje lenne lenyelvvizsgazni. Mindent/mindenkit elveszítettem, folyamatosan kudarcok érnek.

Mi tévő legyek?😢


2019. okt. 20. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is :tisztázd le magadban hogy mit szeretnél! Milyen céljaid vannak és hogyan fogod véghez vinni! Ne azért menj vizsgázni hogy megbukj, hanem azért hogy sikerüljön! Kapcsold ki az agyad arra a kis időre. Szedd össze minden bátorságod és adj bele mindent. Velem 10 éve volt ez:meghaltak a szüleim, mégis rajottem hogy nem elhetek a saját magam árnyékában. Anyud még mindig veled van, a szívedben és ha tényleg szeretted mutasd meg mire vagy képes. Elhiszem hogy gyaszolsz meg minden körülötted zűrös de ne vedd ezt már tragediának.
2019. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd szépen lassan megoldódik minden, ami meg tud. Az autóvezetésen előbb-utóbb átmész, tök mindegy, hanyadszorra. Ne izgasd magad rajta, mert ez nem lényeges. Ha megvan, jó, ha nincs meg, ráér. A nyelvvizsgát is le fogod tenni. Ebben a sok gyásszal és változással terhelt időszakban nem csoda, ha nem tudsz koncentrálni. Ez mindenkit megviselne. Ha most van egy megbízható barátod, az már pozitívum. Az iskolai jegyek se annyira fontosak, csak legyen meg az érettségi. Ha véletlenül nem lenne elég pontod a felvételihez, azt is meg lehet ismételni. Majd jönnek új, jó emberek is az életedbe, csak legyél erre nyitott.
2019. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Én nem nagyon látok semmiféle összeomlást.
2019. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!