Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbia ellen milyen...

Szociális fóbia ellen milyen gyógyszert szedjek?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok emberek között és depressziós is vagyok, meg akarok halni. Amit eddig felírták, nem hatottak semmit. :(

2019. okt. 21. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem depresszióra a Stimuloton vált be.
2019. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem stimmel a kategória
2019. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miket szedtél eddig?
2019. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig ezeket szedtem: Cipralex, Spitomin, Venlafaxin, Prozac, Anafranil, Wellbutrin, Sertralin, Olanzapin
2019. okt. 22. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is kipróbáltam már jó pár gyógyszert, voltam többször pszichiátrián is, sokáig én is azt gondoltam jobb lenne, ha öngyilkos lennék. Mostanában kezdtem jobban lenni, az Aneptinex nevű antidepresszánst szedem meg mellé Frontint és Rivotrilt. Mindenképpen konzultálj az orvosoddal, amíg nem találtok egy megfelelő gyógyszert. Nem szabad feladni, mégha most kilátástalannak is látod a helyzetet. Sok sikert és jobbulást!
2019. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!