Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek Aneptinex-szel...

Karijuci kérdése:

Valakinek Aneptinex-szel kapcsolatban tapasztalata? Ma kezdtem el a reggel 1 délután 1/2 adagot. Egész nap álmosság és gyengeség rohamok törtek rám, néha úgy éreztem elájulok. Tapasztalt valaki hasonló tüneteket a gyógyszer szedésekor?

Figyelt kérdés
Szorongásos panaszok miatt szedem.Eddig 1 héten keresztül felet, majd 4 napig 2x felet szedtem. A mellékhatások átmenetiek és ahogy hozzászokik a szervezetem elmúlnak, vagy számítsak arra, hogy tartósan fennálhatnak?

2019. okt. 23. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
En coaxilt szedtem, ua. a hatoanyaga. Egyreszt par nap alatt hozzaszokik a szervezeted, masreszt lehet pszichesen jonnek a mellekhatasok es nem is a gyogyszer okozza. En szerettem, hasznalt es nem volt mellekhatas pedig 3x2t szedtem. Szedjed meg egy par napig, hidd el jobb lesz.
2019. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia én már 3 hete szedem, napi 3x2 dózisban, nekem nem voltak mellékhatások, de nem is nagyon hatott, amíg el nem kezdtem mellé Frontint is szedni kb 1 hete. Azóta már sokkal jobban vagyok. Szerintem az Aneptinex önmagában nem hatásos, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2019. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!