Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiások ti hogyan...

Szociális fóbiások ti hogyan tudtok megbirkózni a mindennapi nehézségekkel? Aki kigyógyult belőle, annak hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Én egyre nehezebben tudok élni vele és úgy érzem ezen már csak a pszichiáter segíthet.

2019. okt. 23. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Így van, ezen csak szakorvos segíthet. Nem lesz egyszerű menet, viszont az első lépést megtetted azzal, hogy felismerted. Azt feltétlenül tudnod kell, hogy a szakorvos és a gyógyszer(ek) csak segédeszközök, neked kell dolgoznod azért, hogy kimássz belőle. Nekem 2 és fél évig tartott.
2019. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Tizenévesen megpróbáltam magamat mindig olyan helyzetbe kényszeríteni, ami megedz. Gondolok itt a vásárlásra például. Azzal már nincs is gondom, de ugye ez egy idő után "átmegy" másik sémára, tehát az általam megtett útvonalon jön rám egy bizonyos szintű pánik, néha kis híján rohamba átcsapva. Most kezelnek, a gyógyszereket nem preferálom, szóval marad a terápia. :)
2019. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer segített.
2019. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 7 évig voltam pánik beteg. Méghozzá tömeg pánik beteg.. Hosszú folyamat volt. Ha szeretnél írj privátba és beszélgettünk :)
2019. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos sehogyan sem tudok megbirkózni a mindennapi nehézségekkel.
2019. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!