Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok úgy elrakni dolgoka...

Hogy tudok úgy elrakni dolgokat hogy azt soha többet nem találom?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és ha nem figyelek úgymond akkor kiesik az emlékezetem ... Más tudatalapodba lennék olyankor ?

Mert ha nagyon lassú vagyok (de nekem ez a normális ) és megfontolt ... Akkor mindent megjegyzek rövid távon is meg átlátok mindent.De ahogy stresszes leszek vagy siettetnek azse tudom mi van úgymond.

Ez tudat állapot függvénye lenne az emlékezés ?



2019. okt. 24. 17:33
 1/1 Phoney ***** válasza:

Nem az emlékezésnél van a hiba, hanem az odafigyelésnél. Ha nem figyelsz, hogy mit csinálsz, akkor arra általában nehéz emlékezni...


Nem egy különleges tudatállapot, mindenkivel előfordul, ha mondjuk bamba vagy ideges. Ha túl sokat vagy ilyen állapotban, az nem egész normális, de többféle oka is lehet.

2019. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!