Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr Wimmer Ildikó pszichiáterrő...

Dr Wimmer Ildikó pszichiáterről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van aki hozzá jár? Normális vagy ő is csak egy gyógyszer automata?

2019. okt. 24. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Pszichiáterek többsége alapból az, hacsak nincs más képesítése is.


Az a vicc, hogy az orvoslátogatók ugyanúgy mennek a pszichiáterhez, és ők még kapnak is pénzt az után, ha az ő gyógyszerüket írja fel neked. Tehát még egy pont amellett, hogy miért is tömi beléd szívesen a gyógyszert. Te is fizetsz neki és még a gyógyszercég is.

2019. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

2010-ben pánikbetegség miatt voltam nála néhány alkalommal és nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon profi, lényegre törő és elmondja hogy mi a helyzet, nem húzza az időt lassan terelgetve és várva hogy majd egyedül rájössz... 3 alkalom beszélgetés vele felért azzal amit 3 hónapi pszichoterápiával kaptam.

Egyáltalán nem volt "gyógyszer automata" Minimális gyógyszert írt elő és azt is körültekintően. Már az elején megbeszéltük az elhagyásának a módját is, és a kontrolon, amikor úgy látta hogy el lehetne hagyni arra biztatott hogy hagyjam el, holott én még biztonság kedvéért szedtem volna még. Persze egyén függő hogy kinek mennyi gyógyszerre lehet szüksége, de a hozzáállása egyáltalán nem olyan volt hogy "jól gyógyszerezzük be".

Csak javasolni tudom!

2020. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Jót nem tudok mondani róla, rosszat pedig nem szeretnék. Ez a hölgy teljesen pályát tévesztett és nagyon sajnálom azokat, akik a karmai közé kerülnek. Egykori pácienseként csak egy dolgot jegyeznék meg róla: az emberiességnek még a leghalványabb nyomát sem tudtam beszélgetéseink során felfedezni benne, pedig nagyon igyekeztem. Segíteni nem tudott, ártani viszont annál inkább. A részleteket hagyjuk.

Elképzelésem sincs, hogy mi tette szegényt ennyire szívtelenné (barátaim szerint aljassá), de a történtek ellenére sem haragszom rá. Csak nem ajánlom.

2021. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 27 fogok menni hozzá, nagyon ajánlották öt nekem az ottaniak , mivel Fülöp Béla szabadságon van. Szívesen olvasnék arról , mi volt a gond , a terápiája , beszélgetései során, mert annak ellenére hogy sürgősségi ellátásra van szükségem, azonnal hozzá irányítottak, pedig 10 pszichiátert legalább nézték nekem és úgy vélték ő lenne nekem a legjobb. Mi volt a probléma ?
2021. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nekem iszonyatosan sokat segített. 14-től kb. 20 éves koromig végigjártam az összes pszichiátriát és rehabot Budapesten, nagyjából 0 hatással. Aki a dokim volt ezalatt szinte végig (mikor épp "kint" voltam), azt inkább hagyjuk.... Életem legjobb döntése volt, hogy átmentem hozzá. Végig azon volt, hogy a lehető legkevesebb gyógyszerrel jól legyek, ha épp nem vált be amit felírt, egyből váltottunk. Szerettem volna pszichológushoz járni mellette, de ő "nem engedte", mondván, ő akar csak foglalkozni velem. Talán kb. 1 évig kezelt, mert utána elköltöztem, de még emailben is tartottuk egy darabig a kapcsolatot.

"Szerencsére" már lassan 5 éve nem beszéltünk. :)

2021. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!