Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder társaim, ti most...

Hipochonder társaim, ti most épp milyen betegségtől féltek?

Figyelt kérdés
Én egy pár hónapja attól tartok, hogy sclerosis multiplexem van, mostanában azt is gondoltam, hogy limfómás vagyok, de a leukémia is megfordul gyakran a fejemben.
2019. okt. 24. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem félsz, hogy bevonzod ezeket a betegségeket?
2019. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Dehogynem...
2019. okt. 24. 22:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Régen én is hipochonder voltam. :) Amiket írtál, nálam is megvoltak.
2019. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy gyógyultál ki? Meddig tartott?
2019. okt. 24. 22:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra elmúlt. Jöttek nagyobb gondok, talán azért.
2019. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én most pánikolni szoktam, de az olvasottak alapján nem vagyok pánikbeteg, gyenge tüneteim vannak ahhoz képest. De addig hajtogattam magamban, hogy biztos emiatt úgy érzem az van.
2019. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lehet őket bevonzani. Ez egy tévhit. Csak az agyatok játszok Veletek!
2019. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia, az elmúlt egy évben nekem is "megvolt" a sclerosis, az óriássejtes érgyulladás, az agydaganat...

Jelenlegi mumusom a fej-nyaki daganatok azon belül is a nyelvgyöki daganat. A tudatom egy része próbál győzködni, hogy hülyeség a másik része pedig teljes pánikban van jelenleg is, mert minden tünetem megvan.


Szörnyű így élni, folyamatos rettegés, nem tudok kikapcsolni. Többször nekikezdtem már keresni pszichológust de a közvetlen környezetem eddig mindig lebeszélt róla mondván túl kell tennem magam ezeken a dolgokon. Folyamatosan vissza fogom magam, hogy nekik ne rinyáljak.

2019. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Amiket leírtál, nem is ismertem.

Nálam most az agydaganat és a sclerosis a sláger. A limfóma meg a leukémia lecsengett.

2019. nov. 13. 10:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Limfóma parám 4 éve volt, azt képzeld el, hogy az egyik nyirokcsomóm a nyakamon óriásira nőtt, elmentem ultrahangra ahol még találtak vagy 10-et ami megnagyobbodott.

Vettek mintát belőlük az Onkológiai Intézetben és szerencsére kiderült, hogy nem rák de hogy mi volt azóta se tudják megmondani. Érdekes, attól már nem parázok de amíg a kivizsgálás folyt nagyon kivoltam.

2019. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!