Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hònapja szedek 1,5 mg...

Egy hònapja szedek 1,5 mg frontint. Elvonàsi tünet lehet?

Figyelt kérdés

Hònapok òta be van àllítva 150 mg Velaxin,400 mg lamolep,400 mg Kventiax.

A pszichàterem nem tudja hogy frontint szedek mellé mert õ teljesen leàllított ròla.

Egy hònapja szedek délutàb 1 mg este 0,5 mg-ot a fent említett gyògyszerek mellé.

Az a baj,hogy délutànra màr nem vagyok jòl és be kell vennem a fronti t.


2019. okt. 25. 11:13
 1/5 qkker1 ***** válasza:
Ezt így együtt nem írják fel, a Lamolep epilepszia gyógyszer!
2019. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lamolepet hangulatstabilizátornak kaptam.
2019. okt. 25. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
1,5mg az nagyon kis mennyiség, az elvonási tünetek is minimálisak. Viszont ha úgy érzed, hogy szükséged van a frontinra beszéld meg a kezelőorvosoddal. Nekem is szednem kell, mert anélkül nem vagyok jól, de én napi 4mg-ot szedek.
2019. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem elvonási, egy hónap alatt még nem alakul ki függőség. Ha szorongsz, az inkább a velaxin mellékhatása. Orvossal kéne ezeket megbeszélni. Amúgy a 1.5 mg már nem kevés, a 4 mg meg kifejezetten nagy adag, nem lesz könnyű letenni.
2019. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 nem is áll szándékomban letenni.
2019. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!