Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril mennyi idő után hat...

Róbert dávid kérdése:

Rivotril mennyi idő után hat mikor beveszed?

Figyelt kérdés
Meg még az lenne a kérdésem hogy orvos utasitására 3mg ot szedek naponta,ha megemelem gáz? Már nem hat annyira mint régen 29/F

2019. okt. 26. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Te ne emeld, beszélj az orvossal, önként semmilyen gyógyszer adagját nem szabad emelni/csökkenteni.

Nem azt fogod tőle érezni, hogy hú de jól vagy, hanem szép lassan csökkenni fog a szorongásod.

Emelni semmiképp sem szabad, csak orvosi utasításra.

2019. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb fél óra amíg felszívódik a gyomorból és hatni kezd. Azért nem hat annyira, mert kialakult a tolerancia és hozzászoktál. Nyilván lehet emelgetni az adagot, de hosszú távon nem kifizetődő. Én is hasonló problémával küzdök, néha nekem is többet kell bevennem, hogy hasson. Dehát ilyen ez a gyógyszerfüggőség.
2019. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig megkéne emelnem átmenetileg,erős nyugtalanságom volt meg gyógyszer lerakáson vagyok,most csak 0,5 kiszerelésem van kérek 2mg osat ha persze bele egyezik a doktorúr
2019. okt. 26. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Mást is szedsz mellé?
2019. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Scippa,mirtazen,amitrex,ripedon (Reagila elhagyás alatt)
2019. okt. 26. 18:38
 6/9 A kérdező kommentje:
meg irigykedem hogy a többi betegtársaimnak voltak barátnői,nekem meg egysem
2019. okt. 26. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Na én meg most vettem be egy 2-es rivót de meg sem érzem. :(
2019. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" De a Klonopin esetében pontosan tudtam, hogy mire számíthatok. Világos volt, hogy mi fog történni, és ami legalább ilyen fontos: hogy mikor. Negyven perc. ... már csak negyven percig kellett kibírnom."


Az idézet Jackson Galaxy - Pokoli macskák című könyvéből való (ami a macskapszichológia mellett egy élettörténeti regény is, drogos múlttal megspékelve). Ahogy ez is..:


" .. leültünk egy padra, amíg vártuk, hogy hasson a szer. Az ezt követő tíz évről csak foltok maradtak az agyamban, ... "


Ugye te nem szeretnél könyvet írni a Rivo okozta szenvedéssel teli éveidről? Már ha egyáltalán életben maradsz..

2019. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van hogy fontos a szer szedése mert anélkül szenvedsz. Nem konkrétan a rivotril ra gondoltam hanem a többi gyógyszerre amiket szedek,pl antipszchiotikumot mindig kell szednem pl. és miért ne maradnék életbe? a rivotril ra rászoktam nem kérdéses,az orvosom egyszer le akart állitatni róla de nem sikerült,szerintem korházi befekvéssel lelehetne róla.
2019. okt. 27. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!