Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevált valakinek a Coaxil...

Bevált valakinek a Coaxil depresszióra? Mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer ajánlgatta az orvos, de végül mást kaptam.

2-3 hét amíg hat. Ha azután sem érzel javulást akkor menj vissza panaszkodni hogy sz@r a gyógyszer.

2019. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Én 6 éve szedem. Nekem kb 1 hónapig tartott, hogy beálljon rendesen. Sajnos minden ilyen gyógyszerrel ez van :/.Az elején kicsit felerősíti a tüneteket. De ha kitartasz az meghozza a gyümölcsét. Mondjuk mindenki máshogy reagál rá. De én jól vagyok tőle.Csak hinnes is kell benne!
2019. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Milyen büszkén mondod, hogy 6 éve szedsz egy olyan gyógyszert, amire a szervezetednek az égvilágon semmi szüksége nincs! Depresszióra próbáld meg inkább megfelelő tápanyagokkal táplálni az agyad! Mondjuk leginkább jó minőségű -növényi- omega 3,6,9-cel! Meglátod, hogy csodákra képes!

Létezik olyan termék, ami mindezeket a legjobb arányban és minőségben tartalmazza, tehát " gyere le a szerről!"

2019. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt te sem gondolod komolyan. Tudod mi az a depresszió? Úgy szorongsz mint a k-élet, beszűkül a világlátásod, elveszted az érdeklődésed a dolgok iránt.. az ilyesmire hiába szedsz omega 3-at sz@rt sem használ. A legjobb megoldás kb fél év pszichoterápia, ha nem használ akkor SSRI antidepresszáns. Az escitalopram a legjobb.
2019. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bízzál bennem, hogy sikeresen segítettünk depresszióson is és pánikbetegen is!!!

A depressziós a fiaim barátja volt, aki öngyilkos akart lenni és a nagyobbik fiam tartotta vissza egy sziklán szakadó esőben, sárban, ameddig végre valaki a mentőket és a rendőrséget kihívta! 2 hónap után az anyukája köszönte meg a feleségemnek, hogy a megoldást nekünk köszönheti! Akkor nevezzük ezt a két személyes esetet véletlennek és fogadjuk el, hogy nem lehet segíteni rajta, csak gyógyszerrel!

2019. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vitatkozzunk. A kedves kérdező szedje a Coaxil-t amit az orvos kiírt neki nyílván indokoltan. Egyébként mint tapasztalt gyógyszert szedő szerintem a Coaxil egy gyenge szer és nem kell tőle nagy hatást várni viszont fennmaradó mellékhatása sincs nagyon mint az SSRI-knek.
2019. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Omega 3-t természetesen lehet mellé szedni.
2019. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Omega3, omega6 és omega9 ! Ha a 3 és 6 megvan, akkor a 9-et a szervezet elő tudja állítani! Itt hangsúlyoznám, hogy nem halolajra gondolok, hanem teljes mértékben növényi! (egyébként az előbbi kommentemben ezt csak példának hoztam, mert ennél sokkal több tápanyag és vitamin, aminosav, ami együttesen használ. A jó zsírok csak a legfontosabbak, ha szabad ilyet mondani)
2019. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!