Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Míért van az hogy amikor...

Míért van az hogy amikor régen elmentünk az osztálytársakkal kirándulni tök jó volt, és nagyon vissza mennék, de nem tudok és emiatt szomorú vagyok és öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni. Mi volt más akkor mint most? Szorosabb szociális kapcsolatok, gondtalanabb élet?

Sose szégyen szakemberhez fordulni, az öngyilkos gondolatokat okozó érzelmeket önelemezni kell, ebben az esetben megértheted az ok-okozati összefüggéseket, és felülkerekedhetsz a boldogtalanságot okozó erzelmeken.

2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zúg a fülem, és kicsit masztifüggő vagyok.... És zavar hogy tellik az idő. Idősnek érzem magam, pedig nem vagyok az.
2019. okt. 27. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a helyre visszamehetsz, tölthetsz ott szabadságot. De időben már nem tudsz visszamenni.
2019. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!